Суспільне запрошує на публічне обговорення

Суспільне запрошує на публічне обговорення "Концепції мовлення нацменшин"

2 лют. 2018

13 лютого 2018 року з 13:00 до 19:00 у Києві відбудеться публічне обговорення "Концепції мовлення нацменшин", запропонованої правлінням ПАТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України".

Під час обговорення будуть озвучені систематизовані правки, рекомендації, зауваження від існуючих в системі ПАТ "НСТУ" редакцій, що мовлять мовами нацменшин, профільних громадських організацій, представників громадськості національно-культурних товариств України, представників спільнот, що проживають в Україні, міжнародних організацій та експертів, представників профільних державних органів та інших. На запрошення проекту Ради Європи "Зміцнення свободи медіа і створення системи Суспільного мовлення в Україні" під час публічного обговорення виступить профільний експерт Ради Європи Джоан Барата Мір (Joan Barata Mir) з Іспанії.

Зареєструватися на участь у заході можна до 8 лютого 2018 року, надіславши повідомлення на електронну адресу m.frey@suspilne.media з темою "Публічне обговорення". Для реєстрації потрібно повідомити своє прізвище, ім’я, по батькові, місце роботи та посаду, мобільний телефон.

Місце проведення заходу буде повідомлене учасникам 9 лютого 2018 року на їхні контактні електронні адреси/мобільні телефони.

Організаційна підтримка заходу: правління та Наглядова рада ПАТ "НСТУ", проект Ради Європи "Зміцнення свободи медіа і створення системи Суспільного мовлення в Україні", МГО "Інтернаціональний Союз".

Нагадаємо, у січні команда Суспільного започаткувала обговорення "Концепції мовлення нацменшин" із національними спільнотами й етнічними групами, які проживають на території України.


Читайте також