Міжнародний день поезії на UA: Радіо Культура

Міжнародний день поезії на UA: Радіо Культура

21 бер. 2019

21 березня, у Міжнародний день поезії, на UA: Радіо Культура звучатиме тематична добірка програми "Поезія на Радіо Культура".

О 10:07 вірші про вірші зачитає ведуча новин Ірина Антонович.

О 15:00 прозвучить "Епос про Гільгамеша" в перекладі Ігоря Дьяконова та Михайла Москаленка голосами театрально-музичного гурту "Dakh Daughters": Наталії Zo Зозуль і Тані Гаврилюк.

О 17:00 — вірші Феофана Прокоповича читатиме народний артист України Олег Комаров.

"Поезія це великий фрагмент української культури. Це тяглість традиції, завдяки якій ми можемо, читаючи поезію, зрозуміти формування мови та історії нашого краю", — ділиться власними думками керівниця редакції літературних програм і поетеса Олена Гусейнова.

ЮНЕСКО закріпила цю дату за поезією в 1999 році, заохочуючи держави до промоції читання, писання, видання та вивчення віршованих текстів по всьому світу. Звертаючи увагу на тих людей, чиїм єдиним інструментом є слово, організація визначає поезію як символ людського духу, який зміцнює силу та солідарність людства.

Підтримуючи цю ідею, Суспільне запустить одноденну тематичну акцію. Упродовж дня на сторінці у фейсбуці буде публікуватися поезія працівників Суспільного мовлення. Талановиті журналісти, редактори та ведучі погодилися поділитися своєю поезією, щоб укотре підкреслити силу й красу слова.

Кожен охочий може підтримати акцію, опублікувавши власні твори із хештегом #ПоезіяСуспільного.
Читайте також