У

У "Пізнього ранку шоу" на UA: КУЛЬТУРА — нова ведуча!

14 бер. 2019

До команди двогодинного прямоефірного шоу, що виходить на телеканалі Суспільного мовлення UA: КУЛЬТУРА в будні о 8:05, приєдналася ведуча UA: КРИМ Єлизавета Цареградська.

За чотири роки роботи на телебаченні Єлизавета вже встигла попрацювати на ранкових ефірах, тож потреба прокидатися о 4:30 для неї виявилася менш травматичною, аніж для інших ведучих програми.

"Позбавляти себе ранків не можна, хай як би рано починалася ваша робота", — вважає Єлизавета.

Підйом удосвіта ведуча цінує здебільшого за можливість налаштуватися на день: спокійно випити кави, без метушні зібратися. Зізнається, що ненавидить зранку поспішати, адже це руйнує ритм усього дня.

Уранішнім підйомом Єлизавету не здивувати, а от працювати співведучою в кадрі доводиться вперше: у студії "Пізній ранок шоу" пару їй склав Євген Барков.

"Раніше в кадрі я була одна, після пропозиції долучитися до "Пізній ранок шоу", де ведучі завжди працюють у тандемі, був певний острах — не перебивати або навпаки не губитися на фоні колеги. Утім одразу з першого ефіру я зрозуміла, що мої перестороги були марні, оскільки Євген Барков крутий. Жодних проблем не виникло, співіснування в кадрі виявилося дуже дружнім та комфортним", — ділиться враженнями Єлизавета.

Роботу на телебаченні ведуча почала зі стажування в новинах на Суспільному ще у 2014-му. Але повернулася працювати менше ніж місяць тому — долучитися до команди Суспільного телеканалу UA: КРИМ її запросив виконавчий продюсер каналу Осман Пашаєв. Пропозиція спробувати власні сили й на UA: КУЛЬТУРА не забарилася, в обидві команді Єлизавета влилася досить швидко: "Круто, що всі молоді й прогресивні. Знаю, що є певний міф про працівників Суспільного, колишнього "Першого національного", і певний, м’яко кажучи, консерватизм. Натомість я такого не побачила. Усі креативні й хочуть працювати, купа ідей, ініціатив і вболівання за справу".

"Коли від каналу UA: КУЛЬТУРА надійшла пропозиція співпраці, ми погодилися миттєво, адже Суспільне — єдине. Ми часто взаємодіємо з Полтавською й Херсонською філіями, сподіваємося налагодити зв’язок і з іншими регіонами та напрямами в майбутньому", — зазначає виконавчий продюсер UA: КРИМ Осман Пашаєв.

Такі колаборації, вважає ведуча, потрібно запроваджувати на постійній основі. Ба більше — зробити це на обов’язкових засадах: "По-перше, це дуже добре освіжає й приводить до тями. Ти краще розумієш структуру й кухню зсередини. Коли довго працюєш у маленькому колективі з 20-ти людей, як на UA: КРИМ, здається, що тільки ці люди ідеєю Суспільного й горять, тільки вони прагнуть до стандартів журналістки та щось роблять для цього. Однак, вливаючись в інший колектив, усвідомлюєш, що й правила, і прагнення однакові, що насправді ви всі працюєте для досягнення однієї мети створення сучасної професійної української журналістики. Маю надію, що така взаємодія триватиме".

Єлизавета Цареградська зазначає, що дуже чекає на інтеграцію колег у колектив UA: КРИМ. Адже тільки так, на її думку, можна відчути по-справжньому, про які проблеми йдеться та які потужності доступні для порушення питань, часом болісних для кримської аудиторії й переселенців із Криму.

"Для цього потрібно побути всередині. Упевнена, що це дасть змогу зрозуміти наш гібридний стан і, можливо, наштовхне на ще якісь варіанти й думки щодо вирішення певних проблем", — розмірковує Єлизавета. А ми чекаємо на нові колаборації каналів Суспільного мовника, адже ця виявилася дійсно вдалою.

Фото: Анастасія Мантач

 


Читайте також