За інформаційної підтримки Суспільного мовника у Києві відбудеться фестиваль

За інформаційної підтримки Суспільного мовника у Києві відбудеться фестиваль "Docudays UA-2019"

11 бер. 2019

З 22 по 30 березня Києві пройде XVI Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини "Docudays". UA: Суспільне мовлення — генеральний медіапартнер події.

Насичений фестивальний тиждень відбудеться цьогоріч на 15 локаціях. Глядачі матимуть нагоду переглянути 76 стрічок із 38 країн світу, з них — 27 українських фільмів.

Тематика фестивалю — "Дозволити програмі змінити вашу свідомість?" — ставить глядачам запитання, яким чином змінюється наше повсякдення, звички та способи комунікації з появою цифрових технологій. Які ж загрози, пов’язані з контролем та інформаційною безпекою, криються у нових можливостях для дослідження реальності.

"Docudays UA-2019" міститиме декілька тематичних програм: індустріальну секцію DOCU/PRO, заходи DOCU/КЛАС, правозахисну програму RIGHTS NOW!, а також спеціальні події.

У межах правозахисної програми програми RIGHTS NOW!, яка проходитиме в IZONE (вул. Набережно-Лугова, 8), зібрано понад 40 заходів. Це дискусії, лекції, майстер-класи, тренінги, а також покази документальних стрічок, які концептуально висвітлюють головну тему Docudays UA — права людини в цифрову добу та безпека Інтернету.

27 березня у річницю прийняття Резолюції Генеральної Асамблеї ООН про територіальну цілісність України з 15:00 до 18:00 на локації працюватиме виїзна студія Українського радіо.

Детальна інформація про цьогорічний фестиваль за посиланням.

 

 


Читайте також