"HeForShe Arts Week 2019" пройде за підтримки Суспільного мовника

6 бер. 2019

За підтримки UA: Суспільне мовлення (UA: Радіо Культура та UA: Культура) з 8 по 15 березня в Києві відбудеться мистецький марафон HeForShe Arts Week 2019, який об’єднує музеї, галереї, кінотеатри та інші арт-інституції навколо теми ґендерної рівності та прав людей.

"HeForShe Arts Week 2019" — світова ініціатива, яка щорічно проходить у багатьох світових столицях: Лондоні, Мадриді, Стокгольмі, Амстердамі, Мехіко та інших.
Кампанія "HeForShe" була заснована міжнародною організацією "ООН Жінки" як глобальний рух солідарності на підтримку ґендерної рівності, в якому чоловіки та хлопчики стають головними агентами змін. В Україні мистецький марафон підтримує тенденцію обговорення рівноправ’я в світі мистецтва та буде присвячений українським художницям минулого і сьогодення.

Для проведення заходу було залучено різні арт-платформи столиці, адже цьогорічна програма "HeForShe" об’єднує більше 15 мистецьких подій.

Центральною подією тижня мистецтва є Премія Women In Arts, національним партнером якої став Український Інститут. Нагороду вручатимуть жінкам творчих професій за нові досягнення у п’яти номінаціях:

  • Жінки в візуальному мистецтві,
  • Жінки в театрі й кіно,
  • Жінки в музиці,
  • Жінки в культурному менеджменті,
  • Жінки в літературі.

В рамках "HeForShe Arts Week" також відбудуться лекції, кінопокази, виставки та дискусії.

Детальніше із програмою марафону можна ознайомитися на сторінці он-лайн гіду.

 


Читайте також