Суспільне Херсона запускає програму

Суспільне Херсона запускає програму "Радіодень"

1 бер. 2019

1 березня о 12:15 на радіо й телебаченні Херсонської філії Суспільного вийде програма "Радіодень". Команда філії облаштувала віжн-студію для трансляції наживо програми "Радіодень" не лише на радіохвилях, а й у телеефірі.

Завдяки встановленому телевізійному обладнанню в технічно модернізованій студії UA: Українського радіо — Херсон у радіослухачів "Радіодня" тепер є можливість не лише почути, а й побачити ведучих та гостей у прямому ефірі телеканалу "Скіфія", поставити запитання й узяти активну участь в обговоренні в коментарях. Для тих, хто не зможе побачити чи почути ефір наживо — є можливість переглянути його на сторінці UA: Українське радіо — Херсон у Facebook.

"Ми маємо нові виклики й тому радіємо. Ми любимо експериментувати та дивувати своїх телеглядачів і слухачів. Тому з березня команда UA: Українського радіо — Херсон виходить у телепростір із новим спільним проектом "Радіодень". Це програма, де ведучі щодня в прямому ефірі обговорюватимуть важливі питання міста та області", — розповів продюсер Херсонської філії Суспільного Василь Середюк.

За словами лінійної продюсерки UA: Українського радіо — Херсон Наталі Шклярук, було проведено серйозну підготовку, аби проект "Радіодень" виглядав гідно й на телевізійному екрані.

"Дякую колегам із телебачення, які допомогли облаштувати студію та налаштувати телевізійне обладнання, а також своїм колегам-радійникам, які з таким ентузіазмом узялися за роботу над новим проектом", — подякувала Наталя Шклярук.

У першій програмі "Радіодень" можна буде почути й побачити обговорення про зафіксовані на Херсонщині випадки жорстокого поводження з тваринами та яке покарання для тих, хто це робить, а також чи потрапляють до притулку тварини, із якими жорстоко поводилися, і яка їхня подальша доля.

Поставити свої запитання гостям програми можна буде протягом прямого ефіру за телефоном радіостудії: (0552) 42 10 06, (095) 922 43 31 (вартість дзвінків згідно з тарифом вашого оператора).

Нагадаємо, почути програму "РадіоДень" можна в будні о 12:15 на хвилях UA: Українського радіо — Херсон у Чонгарі — 100.7, Херсоні — 100.6, Новотроїцькому — 102.8 та Василівці — 105.8. Дивитися можна на сторінці у Facebook, а також в ефірі телеканалу "Скіфія".

 


Читайте також