Журналісти Чернівецької філії НСТУ проводять майстер-класи з монтажу для своїх колег

Журналісти Чернівецької філії НСТУ проводять майстер-класи з монтажу для своїх колег

31 січ. 2018

Кореспонденти телеканалу "Буковина" Чернівецької філії ПАТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України" навчають своїх колег навичкам цифрового монтажу. Заняття відбуваються щодня у післяробочий час.

За словами одного із тренерів Олександра Хмеля, сучасний журналіст повинен сам монтувати свої сюжети: "Це дозволить скоротити час створення сюжетів для новин та їхню якість. Коли журналіст монтує сам, він знає, які краще кадри вибрати, де можна вставити потрібний інтершум. До того ж це покращить співпрацю і з оператором, бо тоді і журналіст також навчиться мислити картинкою".

До навчань долучилися і радійники, які у п’ятницю, 26 січня, провели для своїх колег з телебачення перший майстер-клас із вдосконалення дикції. "Поки думаємо над форматом. Але в подальшому плануємо проводити подібні навчання не тільки для наших журналістів, а й для телеглядачів, радіослухачів і користувачів нашого сайту та сторінок у соціальних мережах. Хочемо отримувати повноцінний фідбек", – розповів продюсер Чернівецької філії Максим Волошин.


Читайте також