Вперше на радіо! Фінал нацвідбору Євробачення-2019 — наживо на Радіо Промінь

Вперше на радіо! Фінал нацвідбору Євробачення-2019 — наживо на Радіо Промінь

21 лют. 2019

У суботу, 23 лютого, UA: Радіо Промінь транслюватиме наживо національний відбір на Євробачення-2019. Уперше за всю історію радіо українські слухачі зможуть почути пісні претендентів!

Ефір розпочнеться о 18:00. За годину до початку нацвідбору ведучі Дмитро Захарченко та Олександра Франко разом із музичним продюсером будуть обговорювати тенденції цьогорічного нацвідбору та робитимуть прогнози щодо переможця.

Уже о 19:00 розпочнеться трансляція наживо з Палацу культури КПІ, де проходитиме фінал національного відбору. Під час рекламних пауз у студії UA: Радіо Промінь експерт оцінюватиме виступи виконавців, а журналістка Ольга Ковальська, яка буде за лаштунками сцени, у прямих включеннях розпитає фіналістів про їхні враження від конкурсу.

"Для мене Нацвідбір — це завжди нові імена, цікаві артисти, неймовірне шоу й часом неочікувані результати. Радіо дає можливість заплющити очі та кайфонути саме від пісні. Вухами й серцем зрозуміти, який артист дійсно своїм голосом подобається найбільше" каже ведуча UA: Радіо Промінь Олександра Франко.

Також за трансляцією можна буде стежити на Facebook-сторінці завдяки сучасній visual-студії, яка з’явилася на UA: Радіо Промінь на початку лютого.


Читайте також