30-ий фестиваль спортивних танців

30-ий фестиваль спортивних танців "Парад надій" відбудеться за інформаційної підтримки Суспільного

20 лют. 2019

9-10 березня у столичному виставковому центрі "АККО Інтернешнл" (проспект Перемоги, 40-Б) відбудеться ХХХ ювілейний фестиваль зі спортивного танцю "Парад надій 2019". Організатори фестивалю — Школа танців Федорчук, Асоціація спортивних танців України за підтримки Групи компаній "Фокстрот", інформаційний партнер — Суспільне мовлення.

Про історію фестивалю розповів його співорганізатор Геннадій Виходцев:

"Беззаперечною й чесною є  сама філософія турніру — "надія є у кожного". Це турнір міжнародного масштабу, за 30 років у ньому взяли участь близько тисячі суддів і тренерів з усього світу, що, безумовно, вивело український бальний спорт на вищий рівень. Також за цей час більше 26 тисяч спортсменів отримали надію на чесну оцінку від суддів світового масштабу та можливість для самореалізації. Світ стає кращим разом з "Парадом надій", а Україна — відкривається світу як європейська держава", — сказав Геннадій Виходцев.

Традиційно до змагань запрошуються українські та іноземні танцювальні пари й судді. Організатори очікують близько 1000 пар спортсменів, які протягом двох днів розіграють 300 медалей у 6-ти відділеннях, у віковій категорії від "Супер-бейбі" (4-5 років) до "Сеньйорів" (від 55 років).

Оцінювати майстерність спортсменів будуть висококваліфіковані судді світового рівня з США, Італії, Англії, Німеччини та інших країн. Цього року до складу суддівської колегії входять Снеголь Вуд (Англія), Джонатан Вілкінс (США), Лука Тонелло (Італія), Алекс Іванець (Великобританія), Дірк Бастерт (Німеччина), Іван Крилов (Росія), Емануеле Солді (Італія), Еліза Насато (Італія), Нікола Нордін (Англія), Нунсіо Маріано (Італія).

Подарунком для всіх учасників церемонії відкриття змагань стане виступ однієї з найуспішніших сучасних пар у світі спортивного танцю — італійців Емануеля Солді та Елізи Насато, 8-разових чемпіонів "Italian Professional", фіналістів "World championships", "European Finalist UK and Blackpool open professional", "World Masters", фіналістів найбільшого турніру в Альберт-холі в Лондоні, турніру "Taipei Open Championship", бронзових призерів чемпіонату Європи та чемпіонів Італії.

А сюрпризом вечірнього відділення 9 березня стане "Партнерський віденський вальс". На паркет вийдуть співробітники давніх і нових партнерських організацій фестивалю.

"Віденський вальс партнерів — справжній подарунок усій танцювальній спільноті України, адже завдяки підтримці партнерів "Парад надій" не просто розвивається, а є знаним та популярним в Україні, щороку збирає кращих спортсменів, — коментує організаторка Валентина Федорчук. — Усі ми разом працюємо, аби "Парад" був джерелом добрих емоцій, радості для всіх, хто щасливий, бо танцює!".

Про новини фестивалю можна дізнатися на сторінці Facebook.

 


Читайте також