Всесвітній день радіо в ефірі Суспільного радіо

Всесвітній день радіо в ефірі Суспільного радіо

12 лют. 2019

13 лютого, до Всесвітнього дня радіо, Суспільне радіо підготувало тематичні програми. Цього року темою святкування є мир і толерантність.

UA: Українське радіо

О 8:33 у програмі "Сьогодні.Зранку" можна буде почути про історію Всесвітнього дня радіо та значення радіомовлення для сучасності.

О 19:10 у програмі "Персона ґрата" ведуча Світлана Мялик говоритиме про роль і місце Українського радіо в системі Всесвітнього радіомовлення. Гостя студії, головна редакторка головної редакцій програм іноземними мовами Жанна Міщерська поділиться досвідом роботи румунською, російською, німецькою та англійською мовами про події в Україні. Колишній керівник художнього фонду, а нині ведучий UA: Радіо Культура Микола Амосов розкаже про виняткові спільні радійні проекти Українського радіо та Європейської мовної спілки. Радник генерального продюсера Українського радіо Анатолій Табаченко говоритиме про історію Українського радіо й перехід від державної структури до Суспільного, а також сучасні виклики та перспективи радіомовлення.
У слухачів буде можливість послухати унікальні музичні записи художнього фонду Українського радіо й уривки з програм редакції іномовлення.

UA: Радіо Промінь

О 8:15 програму "Ранок PRO" можна буде почути не тільки на радіо, а й побачити в ефірі Суспільного телеканалу UA: КУЛЬТУРА. Ведучі Євген Павлюковський і Ярина Скуратівська стануть учасниками телефіру та розкажуть про роботу й місію UA: Радіо Промінь. Також ведучі розкажуть про забобони радійних ведучих.

UA: Радіо Культура

О 8:10 у програмі "Культура.LIVE" ведучі Денис Денисенко й Людмила Ляхевич говоритимуть із редакторкою музичної редакції UA: Радіо Культура Наталією Попудрібко про співпрацю з Європейською мовною спілкою та спільні проекти, а також про концепцію цьогорічного святкування.

О 10:12 у програмі "Майстерня" ведуча Наталія Грабченко запросить у студію ветерана Українського радіо, актора театру імені Лесі Українки Олега Комарова. Співведучий програми "Від суботи до суботи" на прикладі власного кар’єрного шляху розкаже про історію Українського радіо та його роль у радянські часи.

О 13:00 у програмі "Музична сієста" ведуча Ірина Пашинська обговорить разом зі своєю гостею, керівницею дитячого хору UA: Українське Радіо Галиною Трофімовою тему миру в межах Всесвітнього дня радіо. Також в ефірі пролунає твір "Мова" у виконанні колективу.

О 14:00 у програмі "Єврорадіо" звучатиме добірка музики з радіо Болгарії, Німеччини, Великої Британії, Естонії, Швейцарії та Чехії.

О 21:00 у програмі "Радіотеатр" звучатимуть фрагменти вистави “Вісім історій про Юру Зойфера" Харківського театру "Арабески" за поезією Сергія Жадана.
Також протягом дня можна буде почути тематичну програму "Поезія на Радіо Культура", у якій вірші Василя Стуса, Івана Драча, Дмитра Лазуткіна, Мар`яни Савки, Оксани Забужко та інших начитали провідні ведучі Українського радіо.


Читайте також