На UA: Радіо Промінь з’явилась visual-студія

На UA: Радіо Промінь з’явилась visual-студія

4 лют. 2019

Вперше за 53 роки другий канал Суспільного радіо UA: Радіо Промінь мовитиме з visual-студії. Тепер можна не лише чути ефіри програм, а й бачити оновлену студію UA: Радіо Промінь. Прямі трансляції можна дивитися на сторінці у Facebook.

"Радіо давно перестало бути лише звуком. Було б дивно мати такі інструменти комунікації як Facebook чи Instagram і не користуватися тими візуальними можливостями, які дають технології. Тим більше аудиторія, на яку ми працюємо, молода і переважно знаходиться у соцмережах. У нас є що послухати і що подивитися — щоразу на Радіо Промінь приходять зірки, і ми даємо можливість слухачам побачити їх на власні очі. Я б хотіла, щоб ця подія сталася раніше, але через брак коштів, які виділяються на Суспільне, це сталося тільки зараз", — говорить креативна продюсерка UA: Радіо Промінь Вікторія Польченко.

Першим у visual-студії вийшов випуск шоу "РанокПРО", який можна переглянути на сторінці UA: Радіо Промінь у Facebook

Практика поєднання звуку та картинки на радіо стає дедалі популярнішою, в тому числі й серед суспільних мовників інших країн.

"Ми були у маленькому містечку Ольштин на польському радіо, яке належить до суспільного мовника Польщі і, не дивлячись на масштаб міста, їхня студія була оснащена всіма технічними можливостями для прямих трансляцій. Не говорячи вже про BBC Radio і France International, для яких visual-студія — звичайна практика", — ділиться враженнями креативна продюсерка UA: Радіо Промінь Вікторія Польченко.

Нагадаємо, перший канал Суспільного радіо UA: Українське радіо вже транслює програми з власної visual-студії – їх можна дивитися на сторінці у Facebook, а також в ефірі Суспільного телеканалу UA: ПЕРШИЙ (програма "РадіоДень").


Читайте також