Ще 9 філій Суспільного запустили нові сайти

Ще 9 філій Суспільного запустили нові сайти

4 лют. 2019

4 лютого нові сайти ще 9 філій Суспільного мовника відкрилися для користувачів мережі. Сьогодні онлайн-представництва з’явилися у таких регіональних мовників:

"Сьогодні запускаємо ще 9 сайтів філій Суспільного. Регіональні суспільні мовники стали ближче, мешканці вже 19 областей отримали ще одну платформу, де можна дізнатися збалансовані і незалежні новини свого регіону. Ми продовжуємо розвивати діджитал-платформи для зручності наших глядачів і слухачів", — каже Микола Чернотицький, член правління Суспільного, відповідальний за діяльність з оптимізації центральної та регіональної структури.

Раніше впродовж кількох місяців інтернет-ресурси регіональних мовників тестували у режимі закритого доступу.

На нових сайтах є розділ із телепрограмою на щодень, інформація про проекти і ведучих, а також вкладка "Онлайн", де можна дивитись програми телеканалу наживо.
Особливу увагу на нових сайтах суспільних мовників приділено новинам регіону. Інформаційні служби працюють над оперативним наповненням новинних стрічок сайтів. Окрім цього, на інтернет-ресурсах розміщена вся необхідна інформація для звернень громадян: можна зв’язатися з керівництвом філій або ж подати пропозицію про співпрацю із Суспільним мовленням.

Сайти виконані у єдиному корпоративному стилі, кожна філія Суспільного відрізняється власними кольорами, які є унікальними для кожного регіону. У січні було відкрито сайти перших 9 філій Суспільного.

Нагадаємо, нещодавно Суспільний мовник запустив мобільні додатки для Українського радіо на Android та IOS. Завдяки додатку suspilne.radio можна слухати всі три радіостанції Суспільного — UA: Українське радіо, UA: Радіо Промінь, UA: Радіо Культура — у прямому ефірі та в записі.

 

 


Читайте також