Зустріч з командою проекту

Зустріч з командою проекту "Завдяки тобі": кампанію подяки військовим та ветеранам продовжують

17 січ. 2019

16 січня у суспільному просторі Veteran Hub на 20-му поверсі телецентру "Олівець", відбулась зустріч з командою проекту "Завдяки тобі".

Організатори й учасники кампанії подяки військовим, ветеранам і ветеранкам зібралися, щоб у неформальній атмосфері підбити підсумки майже піврічної роботи над проектом, згадати, як все починалося, й окреслити плани на майбутнє.

Від команди Суспільного на зустріч прийшли PR-директорка Суспільного мовлення Вікторія Сидоренко, виконавча продюсерка суспільно-політичного напряму Марія Фрей та лінійна продюсерка UA: ПЕРШОГО Дар’я Синельнікова.

За словами кураторки проекту Івони Костиної, все починалося з ідеї кількох однодумців створити традицію подяки ветеранам і військовим за їхню службу на зразок американської thank you for your service.

"Ми вели палкі дискусії про те, якою має бути кампанія подяки, яким жестом її висловлювати, якими засобами доносити до людей. Проте завдяки партнерській підтримці Суспільного мовлення у нас вийшло запустити проект на національному рівні. А вже за кілька місяців наші відеоролики демонструвались під час виступів гуртів «Океан Ельзи» та «DakhaBrakha».
Зараз ми розуміємо, що готові працювати над продовженням цього проекту. Є дуже багато речей, про які можна сказати через вдячність. Ми будемо розповідати людям, що переживають ветерани, які повертаються з зони АТО, і як їх можна підтримати", — зазначила Івона Костина.

Ветеран та учасник проекту "Завдяки тобі" Ігор Холодило розповів про появу жесту вдячності:

"Коли постало питання, яким рухом можна висловити вдячність ветеранам, я запропонував цей давній жест — прикладання долоні до серця. Я маю козацьке коріння і знаю, що його використовували ще козаки — прикладаючи долоню до серця, вклонялися на знак поваги до людини, яку вітали. На мою думку, цей жест має виражати подяку воїнам в цілому. Це дуже консолідує націю".

На зустрічі також презентували новий проморолик, знятий українським режисером Олександром Стеколенком.

"Для мене знімання відеокліпів — це буденна справа. Проте я був захоплений ентузіазмом, який панував у команді "Завдяки тобі", і не міг не відгукнутися. На мою думку, ми пропонуємо суспільству хорошу традицію вдячності. А візуалізація допоможе людям краще зрозуміти цю ідею і застосовувати її в житті", — розповів режисер Олександр Стеколенко.

Гості й учасники проекту поділилися власним досвідом використання жесту подяки, розповіли свої історії вдячності ветеранам, поділилися емоціями і враженнями від участі у зйомках нового відео.

"Мій батько служив у зоні проведення, на той час ще АТО. Це мій особистий досвід: коли немає нічого гіршого, ніж перебувати в невідомості, чекаючи на дзвінок. Тому коли я переглядаю ці відео, думаю про те, що маю кому продемонструвати жест вдячності і сказати "Завдяки тобі". Кожен з нас має кому дякувати сьогодні, знайомим і незнайомим героям, нашим захисникам. Не завжди є можливість пояснити свої почуття і переживання словами, а цим жестом їх можна висловити.
Для нас як Суспільного мовника — це велика честь і задоволення бути партнером такого важливого для українського суспільства проекту. Сподіваюсь, традиція дякувати захисникам вкоріниться і цим жестом подяки користуватимуться люди на вулицях", — сказала PR-директорка Суспільного мовлення Вікторія Сидоренко.

Нагадаємо, кампанія подяки військовим, ветеранам і ветеранкам "Завдяки тобі", започаткована ГО "Побратими", стартувала напередодні Дня Незалежності. До ініціативи долучилося UA: Суспільне мовлення. Команда Суспільного допомогла організувати й провести флешмоб на підтримку кампанії вдячності. Спільними зусиллями була створена серія відеороликів за участі відомих людей, які дякують ветеранам та військовим словами і жестом подяки — приклавши долоню до серця.

Від команди Суспільного до відео-флешмобу долучилися члени правління Саша Кольцова, Юрій Макаров, Роман Вінтонів, акторка й ведуча програми "По обіді шоу" Римма Зюбіна, ведучий вечірнього шоу Юрій Марченко, продюсерка UA: Радіо Культура Ірина Славінська, виконавчий продюсер UA: Крим Осман Пашаєв.

 


Читайте також