Менеджери регіональних філій Суспільного прозвітували про свою роботу

Менеджери регіональних філій Суспільного прозвітували про свою роботу

22 гру. 2018

18-19 грудня в телецентрі "Олівець" менеджери всіх регіональних філій НСТУ презентували звіти про свою роботу у 2018 році, а також плани на 2019 рік.

За 2018 рік у всіх філях оптимізували штат, вивели на аутсорс супутні послуги такі, як прибирання, нерегулярні транспорті перевезення, охорона, а в деяких філіях і гримування та сурдопереклад, оптимізували використання приміщень філій, вивільнивши власні площі для здачі в оренду та зменшивши площі приміщень, які філія змушена орендувати через виробничу необхідність.

У більшості філій оптимізували студії, відремонтувати чи побудували ньюзруми, оновили й облаштували студії для ранкових програм, "Теми дня", випусків новин тощо. У низці філій обладнали рецепцію та хол, простори для проведення заходів у приміщенні філії.

"За цей рік у Житомирській філії вдалося відремонтувати й обладнати студію та офіс радіо, відремонтувати й осучаснити хол телецентру, відремонтувати студію "Теми дня", новин і студію Ранку, переобладнати апаратну, оновити гостьову кімнату. Також на першому поверсі облаштували локацію для різних подій — зараз там працює міні-кінотеатр, але можна проводити й інші заходи. Окрім цього, у філії з’явилася зона буккросингу", — розповів менеджер UA: ЖИТОМИР Артур Самарцев.

У 2018 році 14 філій перейшли в широкоекранний формат мовлення. У форматі 16:9 нині мовлять UA: ВІННИЦЯ, UA: ВОЛИНЬ, UA: ЗАКАРПАТТЯ, UA: ЖИТОМИР, UA: КАРПАТИ, UA: ЛЬВІВ, UA: РІВНЕ, UA: ЧЕРКАСИ, UA: БУКОВИНА, UA: ДОНБАС, а також Дніпровська, Хмельницька, Кіровоградська та Запорізька філії.

Наступного року менеджери філій планують ремонт і утеплення приміщення, технічні роботи, модернізацію знімальної техніки, оновлення спецосвітлення студій, придбання звукового та світлового обладнання, подальше вивільнення площ для передачі в оренду тощо.

"Серед пріоритетів роботи у 2019 році — оновлення техніки філії, встановлення систем відеоспостереження та контролю управління доступом, перехід від звичайних телефонів на цифрову IP-телефонію. Також плануємо встановити професійне "холодне" освітлення у великій телевізійній студії та резервне джерело живлення", — зазначила менеджерка UA: КАРПАТИ Наталя Кияницька.

Нагадаємо, за 2018 рік 13 регіональних філій отримали логотип UA: — своєрідний знак якості Суспільного.


Читайте також