Новини на UA: КРИМ виходитимуть трьома мовами

Новини на UA: КРИМ виходитимуть трьома мовами

25 січ. 2018

Із 22 січня в ефірі телеканалу UA: КРИМ до російськомовного випуску новин про події у Криму додалися ще 2 випуски – українською та кримськотатарською мовами. Відтепер глядачі телеканалу можуть почути найсвіжішу інформацію про події півострова трьома мовами.

Першим, о 17:00, як і раніше, виходитиме випуск новин російською. Після цього, о 19:00, – виходитиме випуск новин українською мовою, а завершуватиме вечірній ефір, о 20:40, випуск новин кримськотатарською мовою.

"Тим, хто знається на мовленні для Криму, зрозуміло, що випуски новин трьома мовами – це звичайна потреба мовного балансу. А оскільки все починається з новин, то повинно бути мовлення українською, кримськотатарською і російською, аби зробити новини доступнішими для жителів півострова. І ми нарешті це зробили", – зазначає виконавчий продюсер UA: КРИМ Осман Пашаєв.

Нагадаємо, що, окрім трьох зазначених вечірніх випусків новин про події на півострові, по буднях, протягом усього дня, глядачі UA: КРИМ можуть отримувати інформацію про події в Україні та світі з загальнонаціональних випусків новин.


Читайте також