UA: ЛЬВІВ розповість про благодійний проект

UA: ЛЬВІВ розповість про благодійний проект "Пісні бабці Стефи"

18 гру. 2018

UA: ЛЬВІВ став інформаційним партнером благодійного проекту "Пісні бабці Стефи". Це колядки, щедрівки, веснянки й колискові, які співатиме її онука, українська музикантка й вокалістка Соломія Чубай.

Концерт відбудеться 23 грудня у Львові. Соломія Чубай з гуртом "Jalapita" виконають українські традиційні і зовсім нові пісні в сучасному аранжуванні. Музичні гості проекту — Володимир Бедзвін (віолончель) та гурт "Rockoko".

Натхненниця проекту, Стефанія Савка, — бабця українських митців Соломії й Тараса Чубаїв. Саме завдяки їй Тарас Чубай створив альбоми "Наше Різдво" і "Наші партизани" (разом з Кузьмою Скрябіним), а Соломія Чубай — альбом "Зелена Яблонь" (спільно з гуртом "Jalapita") і проект "Колискові для Олекси", який допомагає родинам з дітьми з аутизмом та синдромом Аспергера.

Благодійний проект "Пісні бабці Стефи" є продовженням проекту "Колискові для Олекси" і теж спрямований на підтримку дітей з особливими потребами. За зібрані кошти організатори закуплять розвиткові матеріали для центрів підтримки дітей з аутизмом та інтернатів, де діти живуть і навчаються. Докладніше про проект можна дізнатися тут.

Про свою благодійну ініціативу Соломія Чубай розповість 19 грудня о 20:15 на UA: Українське радіо Львів та 20 грудня у ранковій програмі на телеканалі UA: ЛЬВІВ. Під час прямого ефіру на телеканалі розіграють квитки на концерт.

Також у суботу, 22 грудня, о 19:15 у програмі "Тема дня: Культура" гурт "Jalapita" заколядує для телеглядачів, а Соломія Чубай розповість про традиції своєї родини.

Нагадаємо, цього місяця UA: ЛЬВІВ транслював Міжнародний джазовий фестиваль JAZZ BEZ.

 


Читайте також