UA: ЛЬВІВ готує два джазові спецпроекти

UA: ЛЬВІВ готує два джазові спецпроекти

5 гру. 2018

Цими вихідними в ефірі телеканалу та на цифрових платформах UA: ЛЬВІВ вийде 2 спецпроекти: "Джаз без кордонів" і "Jazz Bez Live".

Джаз без кордонів — це двогодинний джазовий телемарафон у прямому ефірі.

У студію запрошено авторів фестивалю "Jazz Bez", поціновувачів та експертів музичного стилю "джаз". Дивіться наживо інтерв’ю з музикантами-учасниками цьогорічного 18-го фестивалю: David Helbock’s Random (Австрія), Bob Stoloff (США), які творитимуть джаз просто в студії. Також заплановано телемости зі студіями Суспільного в інших містах України. "Джаз без кордонів" на телеканалі та цифровій платформі UA: ЛЬВІВ стартує в суботу, 8 грудня, о 15:00.

Jazz Bez Live — прямі трансляції джазових концертів фестивалю наживо. 8, 9 та 16 грудня о 19:00 на платформах UA: ЛЬВІВ. Програма фестивалю у Львові ось тут.

Нагадаємо, 7-16 грудня у Львові відбуватимуться концерти Міжнародного фестивалю "JAZZ BEZ". UA: Суспільне мовлення — головний інформаційний партнер події.

UA: ЛЬВІВ уже має досвід музичних спецпроектів: влітку 2018-го телеканал транслював наживо концерти фестивалю LvivMozArt. Загалом, цьогоріч команда Суспільного у Львові працювала у 5-ти виїзних студіях на різних локаціях міста.


Читайте також