Суспільне підтримує TEDxKyiv Women

Суспільне підтримує TEDxKyiv Women

5 гру. 2018

9 грудня (вперше з 2012 року!) у FedorivHub знову відбудеться конференція TEDxKyiv Women. Три сесії з трансляціями виступів із глобального TEDWomen, а також офлайн-спікери та спікерки поговорять про жінок і дівчат, які все більше творять та змінюють світ.

UA: Суспільне мовлення — інформаційний партнер події.

"Якою б не була сфера діяльності жінок та дівчат — бізнес, мистецтво, політика, технології,— жінки й ті, хто їх підтримує, об’єднуються аби разом подолати виклики сьогодення та змінити цей світ на краще, — розповів ліцензіат TEDxKyiv Владислав Грезєв. — TEDxKyiv Women 2018 є не тільки чудовою нагодою ще раз відрефлексувати про виклики та проблеми, з якими стикаються жінки та дівчата в усьому світі, але й надихнутись неймовірними відкриттями та проривами жінок".

Гості зможуть самі обрати сесії для перегляду з глобального TEDWomen, поспілкуватись і зарядитися новою порцією ідей та натхнення.

Нагадаємо, ТED (Technology, Entertainment, Design) — це світова конференція для поширення ідей у різних галузях. Уперше відбулась у 1984 р. в Каліфорнії, з 2009 локальні конференції (TEDx) проводять у багатьох містах планети від Сан-Франциско до Токіо. Подія відома в усьому світі завдяки доступності виступів "talks" у мережі. На ТED виступають винахідники, нобелівські лауреати, письменники, науковці, актори, музиканти, художники. Мета — поширення ідей, здатних змінювати світ. Виступи тривають до 18 хвилин, є науково-популярними за подачею. NASA, Світовий Банк, Ватикан, Британський парламент проводили конференції під своєю егідою. TEDxKyiv — незалежна подія в дусі та за ліцензією TED.

 


Читайте також