Отримали понад пів мільйона гривень за невиконані роботи: у Миколаєві судитимуть посадовця та інженера з технагляду

Отримали понад пів мільйона гривень за невиконані роботи: у Миколаєві судитимуть посадовця та інженера з технагляду

У Миколаєві судитимуть директора будівельного підприємства та інженера з технічного нагляду. Їх підозрюють у підробці документів та отриманні понад 500 тисяч гривень бюджетних грошей.

Про це десятого червня повідомили в Миколаївській обласній прокуратурі.

Наприкінці 2021 року один із департаментів Миколаївської міської ради уклав договір із будівельним підприємством на реконструкцію з термомодернізацією будівлі дошкільного навчального закладу.

За даними слідства, аби отримати гроші посадовець підписав акти виконаних робіт, які насправді не були виконані.

"У якості пособника він залучив фізичну особу підприємця — інженера технічного нагляду, який являючись службовою особою, зобов’язаний був упродовж усього періоду будівельних робіт на об’єкті перевірити обсяги та якість виконаних робіт", — йдеться в повідомленні.

Втім за договором інженер свої обов'язки не виконав, додали в прокуратурі.

На підставі підроблених документів чоловіки заволоділи понад 500 тисячами гривень бюджетних грошей.

Станом на 10 червня прокуратура скерувала справи до суду. Санкції статейЗа. ч. 4 ст. 191, ч.1 ст. 366 «За фактами незаконного заволодіння чужим майном, шляхом зловживання службовим становищем, вчинене у великих розмірах, та службового підроблення», ч. 5 ст. 27, ч. 4 ст. 191 «за фактом пособництва у незаконному заволодінні чужим майном, шляхом зловживання службовим становищем, вчинене у великих розмірах» Кримінального кодексу України. передбачають позбавлення волі до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Слідкуйте за головними новинами Миколаєва та області у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок