"Ніко-Баскет" — призери чемпіонату України з баскетболу: спортсменів нагородив міський голова Миколаєва

"Ніко-Баскет" — призери чемпіонату України з баскетболу: спортсменів нагородив міський голова Миколаєва

"Ніко-Баскет"
Вручення баскетбольних м'ячів з автографами спортсменів. Миколаївська міська рада

21 квітня миколаївська баскетбольна команда "Ніко-Баскет" виборола "бронзу" на чемпіонаті України серед чоловічих команд Вищої ліги сезону 2023-2024. Це перша нагорода такого рівня для спортсменів за останні п'ять років. Міський голова Олександр Сєнкевич нагородив баскетболістів.

Про це повідомили у пресслужбі Миколаївської міської ради.

Миколаївські баскетболісти посіли третє місце, перемігши команду "Харківських соколів". Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич та начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім привітали та нагородили почесними відзнаками гравців та тренерський склад команди.

Для нас дуже важливо, що ви у нас є, тому що ви не просто переможці, ви - приклад для інших людей.

"Ви показуєте, що можна бути з прифронтового Миколаєва, мати проблеми з тренувальним майданчиком, але завдяки персональній наполегливості, силі волі та тому, що ви незламні миколаївці, здобути високий результат. Дякую вам від усього міста за те, що ви його прославляєте", — привітав команду мер Олександр Сєнкевич.

Почесною відзнакою "За заслуги перед містом Миколаїв" нагородили головного тренера Валентина Берестнєва. Також він отримав почесну відзнаку від "Святий Миколай Чудотворець" ІІІ ступеня.

"Ніко-Баскет" — призери чемпіонату України з баскетболу: спортсмени отримали нагороди та відзнаки від міського голови
Спортсмени "Ніко-Баскет". Миколаївська міська рада

Зокрема гравці та керівництво клубу отримали грошові сертифікати на одноразову премію на загальну суму 112 тисяч гривень отримали. А також сертифікат на одноразову премію в розмірі 100 тисяч гривень.

Ми дуже задоволені нашим результатом на чемпіонаті. Ми з першого дня працювали над його досягненням.

"Не все йшло, як ми розраховували, але в найважливіший момент команда проявила характер та здобула ці нагороди", — розповів головний тренер команди Валентин Берестнєв.

"Ніко-Баскет" — призери чемпіонату України з баскетболу: спортсменів нагородив міський голова Миколаєва
Вручення нагороди. Миколаївська міська рада

На знак вдячності команда подарувала керівникам міста та області баскетбольні м'ячі з автографами всіх гравців та пам'ятні подарунки.

Слідкуйте за головними новинами Миколаєва та області у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок