"Відзначився на Бахмутському напрямку": медик з Миколаївщини отримав нагороду від головнокомандувача ЗСУ

"Відзначився на Бахмутському напрямку": медик з Миколаївщини отримав нагороду від головнокомандувача ЗСУ

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський та бойовий медик Олександр Раковський
Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський та бойовий медик Олександр Раковський на врученні нагороди. 16 травня 2024 року. Миколаївський обласний ТЦК та СП/Facebook

Бойовий медик з Баштанщини Миколаївської області Олександр Раковський відзначений нагрудним знаком "Хрест хоробрих". Вручив нагороду бійцю головнокомандувач ЗС України Олександр Сирський.

Про це повідомили у Миколаївського обласному Територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки.

У відомстві зазначили, молодший сержант Олександр Раковський служить бойовим медиком у мінометній батареї 22-ї окремої механізованої бригади ЗСУ.

Відзначився на Бахмутському напрямку. Хлопець із села Привільне Баштанського району бере участь у бойових діях з січня 2023 року

"Про Раковського побратими розповідають: "Він зразково виконує обов’язки бойового медика, неодноразово надавав медичну допомогу пораненим на полі бою, під час евакуації. Старанний, обов’язково переймається станом здоров’я кожного військовослужбовця в батальйоні, коли треба, особисто лікує або бере участь у відправці солдатів на лікування і ВЛК", — йдеться у дописі.

Молодший сержант на заняттях з тактичної медицини навчає побратимів надавати первинну медичну допомогу, розповіли у терцентрі комплектування.

"Йому навіть доводилося йти у розвідку та забезпечувати вогневу підтримку піхотних підрозділів. За службу та внесок у захист України головнокомандувач ЗС України генерал-полковник Олександр Сирський особисто вручив "Хрест хоробрих" Олександру Раковському", — повідомили в обласному ТЦК та СП.

Що відомо про відзнаку "Хрест хоробрих"

Відзнака головнокомандувача Збройних сил України заснована в 2021 році.

Нагрудним знаком "Хрест хоробрих" нагороджують військовослужбовців та працівників ЗСУ за вчинок, пов'язаний з ризиком для життя під час участі в об'єднаних, антитерористичних операціях, також операціях з підтримання миру та безпеки, ліквідації наслідків природних та техногенних катастроф, надзвичайних ситуацій.

Слідкуйте за головними новинами Миколаєва та області у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок