Планували закупити до повномасштабного вторгнення: прибиральна техніка для Миколаєва

Планували закупити до повномасштабного вторгнення: прибиральна техніка для Миколаєва

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич зустрівся з аташе з питань фінансів Посольства Королівства Данія Каре Андреасеном. Обговорили допомогу від фонду "EIFO", у придбанні прибиральної техніки для комунального підприємства "Миколаївські парки".

Про це 15 травня 2024 року повідомили у пресслужбі Миколаївської міської ради.

"Миколаївські парки" відповідають за прибирання та обробку пішохідних зон під час зимової негоди.

"Ця техніка нам потрібна. Адже нам треба очищати не лише дороги від снігу та бруду, а і пішохідні зони, щоб люди мали рівні можливості з водіями", — прокоментував Олександр Сєнкевич.

Прибиральна техніка для Миколаєва
Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич провів зустріч із аташе з питань фінансів Посольства Королівства Данія в Україні Каре Стамер Андреасеном, 15 травня 2024 року. Миколаївська міська рада

Місто планувало закупити техніку ще до початку повномасштабного вторгнення. Спецмашини дозволять якісніше та швидше прибирати парки, сквери та пішохідні зони, зазначив директор "Миколаївських парків" Дмитро Чучмай.

"Одна така машина спроможна в одну зміну прибирати близько 200 тисяч квадратних метрів, у той час, як людина при ручному прибиранні за цей же час обробить не більше п'яти тисяч квадратних метрів", — йдеться в повідомленні міськради.

Організація "EIFO" підтримує як державні компанії, так і комерційні з наданням вигідних позик для придбання техніки або обладнання для критичної інфраструктури, говорить Каре Андреасен. Компанія надає вигідні умови кредитування з покриттям 40 відсотків за грантові гроші.

Слідкуйте за головними новинами Миколаєва та області у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок