Матір трьох дітей, дружина військового та волонтерка: історія Миколаївської поліціянтки

Матір трьох дітей, дружина військового та волонтерка: історія Миколаївської поліціянтки

Мати та діти
Поліціянтка Ірина Ковальчук та її діти. Головне управління Національної поліції у Миколаївській області

Протягом 27 років підполковниця поліції та офіцерка Ірина Ковальчук служить громадянам України. З початку повномасштабного вторгнення вона фіксує правопорушення вдень на Миколаївщині, вночі — приділяє час волонтерству, своїм донькам і сину. 12 травня родина відзначає День матері.

Історію Ірини розповіли у відділі комунікації поліції Миколаївської області.

Мати, котра турбується за своїми дітьми

Ірина очолює сектор адміністративної практики Миколаївського районного управління поліції, фіксуючи усі правопорушення. У вільний від роботи час — шиє маскувальні сітки для захисників. Не зважаючи на навантаження, вона залишається турботливою матір'ю для трьох дітей, додали у пресслужбі.

Волонтерською справою Ірина зацікавила і своїх дітей. Її старша дочка допомагає з пошиттям та пакуванням сіток, а молодша, котрій 7 років, разом зі своїм 12-річним братом прикрашають посилки малюнками для батька та інших захисників.

"Низький уклін і щира подяка всім українкам за недоспані ночі та щоденні молитви, які допомагають виховувати малих патріотів та вистояти захисникам".

"Дякуємо вам за мужність та витримку", — відзначили у поліції.

12 травня 2024 року родина Ірини святкує День матері.

Що відомо про День матері

  • Англія у XVII столітті стала першою країною, до якої у цивілізованому вигляді повернувся звичай шанувати материнство. Раніше це була обрядова історія культу родючої “богині-матері”, яка присутня майже в усіх культурах земної кулі. У Великобританії свято називається трохи інакше – “Неділя у мами” (Mothering Sunday).
  • Появі цього свята на українській землі також передувала певна історія. Першими День матері почала святкувати Спілка українок Канади в 1928-му році, а з 1999 року День Матері був затверджений на державному рівні в Україні та отримав фіксовану дату – друга неділя травня. ​
  • Як привітати свою матусю. Ви можете подарувати їй квіти, написати приємного листа, провести час разом та зробити подарунок. Не забудьте зробити спільні фотографії на пам'ять про цей день.

Слідкуйте за головними новинами Миколаєва та області у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок