У Миколаївській області на Великодні свята біля храмів чергуватимуть правоохоронці

У Миколаївській області на Великодні свята біля храмів чергуватимуть правоохоронці

Поліцейське авто
Поліцейський автомобіль. ГУ Нацполіції в Миколаївській області

У Миколаївській області на Великодні свята понад 600 поліцейських, представників добровольчих формувань територіальних громад чергуватимуть біля 246 храмів.

Про це повідомили у Головному управлінні Національної поліції в Миколаївській області.

"Збільшено кількості автомобільних та піших нарядів на вулицях населених пунктів усього регіону, а також кількість слідчо-оперативних груп з метою швидкого реагування та документування порушень", — розповів начальник управління превентивної діяльності обласного главку поліції Сергій Ігнатьєв.

Крім того, створили резерв з-поміж поліцейських підрозділів особливого призначення і тактико-оперативного реагування, вибухотехнічної служби та кінологів, додав Ігнатьєв.

Поліція закликає людей бути відповідальними та дотримуватись правил комендантської години, що триватиме від 00:00 до 05:00

"Просимо вірян утриматися від масових зборів у культових спорудах, мінімізувати присутність на святкових богослужіннях та не ігнорувати сигнали повітряної тривоги".

Крім того, правоохоронці просять утриматись від святкування в лісопарках, прибережній зоні моря та річок на території регіону.

Слідкуйте за головними новинами Миколаєва та області у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок