Шлях від кухарки до військової: історія Вікторії Тітуренко з Миколаївщини

Шлях від кухарки до військової: історія Вікторії Тітуренко з Миколаївщини

Військова Вікторія Тітуренко
Військова Вікторія Тітуренко. Миколаївський обласний ТЦК та СП

Вікторія народилася у місті Баштанка Миколаївської області. Втрата її чоловіка на війні стала мотивом для неї приєднатися до Збройних Сил України. Вікторія обрала цей шлях, щоб піклуватися про військових.

Історію Вікторії Тітуренко розповіли у Миколаївському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки.

Вікторія народилася 7 грудня 1993 року та виросла в місті Баштанка. Закінчивши школу, вона здобула освіту кухаря-кондитера в одеському технікумі. Після завершення навчання вона працювала в Одесі, де й зустріла свого чоловіка, Івана Пантелеєва, котрий згодом загинув на війні.

"Вирішила повернутися до рідної Баштанки, сподіваючись, що зміна оточення допоможе їй впоратися з горем та розпочати нову сторінку життя, але яка обов’язково буде пов’язана із допомогою та піклуванням про військовослужбовців".

Звернувшись до місцевого ТЦК у 2023 році, вона висловила бажання приєднатися до Збройних Сил України й використати свої навички кулінарії на службі. Її прийняли до навчального центру у квітні 2024 року.

"Вчинок Вікторії гідний найвищої поваги та шани. Нехай міцний дух, незламна віра у Перемогу та любов до Батьківщини будуть її надійними супутниками на нелегкому шляху військової служби", — додали у повідомленні.

Тепер Вікторія разом з іншими військовими готує їжу для своїх товаришів по зброї та бере участь у навчанні та бойовому тренуванні.

Слідкуйте за головними новинами Миколаєва та області у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок