У Миколаєві відбувся концерт для підтримки родин військовополонених та зниклих безвісти

У Миколаєві відбувся концерт для підтримки родин військовополонених та зниклих безвісти

Концерт для підтримки родин військовополонених та зниклих безвісти
Концерт для підтримки родин військовополонених та зниклих безвісти. Фото: Богдана Будулуца/Суспільне Миколаїв

У Миколаєві 19 квітня відбувся концерт для сімей військовополонених та зниклих безвісти. Мета та ідея заходу – психологічно підтримати родини, які чекають на повернення своїх рідних воїнів з полону російської армії.

Кореспонденти Суспільного побували на концерті.

За словами начальника координаційного штабу Аркадія Дабагяна, у Миколаєві творчі колективи, зокрема й дитячі, зберегли свій потенціал, попри війну.

"У нас є неймовірні творчі колективи у Миколаєві, а також дитячі, які попри важкий стан війни, з усім тим зберегли свій потенціал і готові виступати", — зауважив чоловік.

Начальник координаційного штабу Аркадій Дабагян
Начальник координаційного штабу Аркадій Дабагян. Фото: Богдана Будулуца/Суспільне Миколаїв

Подружжя військових Аліжан та Тетяна прийшли підтримати родини військовополонених та зниклих безвісти. Тетяна розповідає, знає, як важко жінкам, тому що сама чекала чоловіка з полону

"Тяжко було, ми виїхали за кордон. Аліжан був три місяці безвісти зниклим, вже надії не було. Потім у червні 2022 року прийшла добра звістка. У листопаді того ж року теж моніторила Telegram, і побачила, що обмін був, але ми його не впізнали, він був дуже худий, був жовтий, як помаранч. Потім ми з дітками приїхали до нього на зустріч", — згадує Тетяна.

Концерт для підтримки родин військовополонених та безвісти зниклих
Концерт для підтримки родин військовополонених та безвісти зниклих. Фото: Богдана Будулуца/Суспільне Миколаїв

Аліжан також висловився стосовно ситуації з українськими полоненими.

Нам треба підтримати наших полонених, щоб швидше повернули їх додому. Я знаю, що за пекло там (у полоні — ред.), що це таке, як це переживають родини, матері, сестри, дружини. Я знаю, що це таке.
Військовослужбовець Аліжан
Військовослужбовець Аліжан. Фото: Богдана Будулуца/Суспільне Миколаїв

На захід прийшла дружина військовополоненого Христина разом зі своїми дітьми. Говорить, діти розуміють, що відбувається.

Фото: Богдана Будулуца/Суспільне Миколаїв
Вони розуміють, я все їм пояснюю, я з ними розмовляю, як з дорослими, щоб вони розуміли мене, а я розуміла їх, і ми підтримували один одного. Взагалі, якщо випадає будь-яка можливість, ми й на майстер-класи ходимо, на такі концерти благодійні.
Христина Довбушдружина військовополоненого.

Концерт організував Палац урочистих подій спільно з Координаційним Штабом південного регіону з питань поводження з військовополоненими. У заході взяли участь дитячі колективи, розповів Аркадій Дабагян.

Слідкуйте за головними новинами Миколаєва та області у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок