"Захопив ціль і зробив пуск": протитанкісти миколаївської бригади знищують техніку росіян на фронті

"Захопив ціль і зробив пуск": протитанкісти миколаївської бригади знищують техніку росіян на фронті

Головний сержант роти протитанкових ракетних комплексів 79-ї бригади Владислав
Головний сержант роти протитанкових ракетних комплексів 79-ї бригади Владислав "Малий. 79 окрема десантно-штурмова Таврійська бригада

Від початку повномасштабного вторгнення бійці миколаївської 79-ї окремої десантно-штурмової Таврійської бригади озброєні протитанковим ракетним комплексом FGM-148 JavelinПереносний ПТРК виробництва американських підприємств знищили понад 100 одиниць російської техніки.

Про свою роботу розповів головний сержант роти протитанкових ракетних комплексів 79-ї бригади Владислав із позивним "Малий".

"Загалом за широкомасштабну війну більше 100 одиниць техніки: танки, БМПБронемашина піхоти, бронетранспортери, КамАЗи. Потім був у мене такий стаж — ми знищували "Муром-М", камери. По-різному. Яку дадуть мені чи моєму особовому складу ціль, підтверджуємо і знищуємо", — каже боєць.

"Програма запустилась, він все бачить, як на справжньому полі бою"

Військовий розповідає, у вільний між бойовими завданнями час відбувається навчання особового складу на тренажері ракетного комплексу FGM-148 Javelin.

"Обговорюємо штурми танків, ділимось досвідом, тренуємось, кожен надає свою пропозицію, як краще зробити, щоб ми набагато скоріше це все знищували. Стаціонарне ПТРК може влупити на чотири тисячі метрів. Javelin набагато краще: мені дали команду, противника бачимо за кілометрів десять, як ще вони збираються щось штурмувати", — розповідає десантник.

"Захопив ціль і зробив пуск": протитанкісти миколаївської бригади знищують техніку росіян на фронті
Головний сержант роти протитанкових ракетних комплексів 79-ї бригади Владислав із позивним "Малий". 79 окрема десантно-штурмова Таврійська бригада
Наприклад, мені кажуть: "Три хвилини до відкриття вогню". 30 секунд, і я вже сиджу в укритті. Я виглядаю, захопив ціль, зробив пуск і заховався, тобто мені не треба слідкувати далі.

"Знищуємо "маршрутки" росіян"

Основна зараз задача — це МТ-ЛБ багатоцільовий тягач (транспортер) легкий броньованийта БМП, як кажуть, "маршрутки" їхні, ту техніку, яка перевозить противника у великій кількості. І ми це розуміємо. Адже, якщо вони встигнуть висадити противника на нашому ж рубежі, то буде велика затрата: артилерія, боєприпаси, і наші люди довго не зможуть оборону тримати", — додає військовик.

"Захопив ціль і зробив пуск": протитанкісти миколаївської бригади знищують техніку росіян на фронті
Військовослужбовець Владислав тримає ПТРК. 79 окрема десантно-штурмова Таврійська бригада

Моя мотивація — знищити побільше ворога і навчити таких, як я. Розумію, якщо нас буде в бригаді 20-30, 100-200 чоловік, які розуміються на всіх ПТЗ, ми зможемо нашуміти і дати гідну відсіч противнику. Якщо не ми, то хто.

"Намагаємось вицілити, як тільки вони на під'їзді, щоб у них не було маневру заскочити до наших посадок, оборони, рубежів", — говорить військовий.

Слідкуйте за головними новинами Миколаєва та області у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок