Сто тисяч гривень: миколаївський спортсмен отримає грошову винагороду за здобуті "золоті" медалі

Сто тисяч гривень: миколаївський спортсмен отримає грошову винагороду за здобуті "золоті" медалі

Сто тисяч гривень: миколаївський спортсмен отримає грошову винагороду за здобуті "золоті" медалі
Данило Коновалов (зліва) на III Європейських іграх, які проходили з 21 червня по 2 липня 2023 року. Фото: Миколаївська обласна військова адміністрація

З 21 червня по 2 липня 2023 року у Кракові-Малопольська проходили III Європейські ігри. Миколаївський стрибун Данило Коновалов здобув дві "золоті" медалі у синхронних стрибках. За сприяння Миколаївської військової адміністрації, хлопцю буде надана грошова винагорода у розмірі сто тисяч гривень.

Про це повідомили на сторінці Миколаївської обласної військової адміністрації.

Миколаївщину у складі національної збірної України представляли: Данило Коновалов — стрибки у воду, Аліна Полозюк та Юрій Цап — фехтування.

Дві "золоті" медалі для Миколаївщини здобув спортсмен у синхронних стрибках з триметрового трампліна
Українські спортсмени на III Європейських іграх, які проходили з 21 червня по 2 липня 2023 року. Фото: Миколаївська обласна військова адміністрація

Данило Коновалов здобув дві "золоті" медалі у синхронних стрибках з триметрового трампліна та змішаних командних стрибках.

Управління молоді та спорту за сприяння Миколаївської обласної військової адміністрації виділить хлопцю грошову винагороду у розмірі сто тисяч гривень.

"Медаль у синхронних стрибках дозволила збірній України очолити медальний залік турніру зі стрибків у воду", — йдеться у повідомленні Миколаївської ОВА.

Перший заступник начальника Миколаївської ОВА Георгій Решетілов говорить, що це перше європейське "золото" в історії України у змішаних командних стрибках.

"Нагорода у змішаних командних стрибках історична. Вітаємо спортсменів, пишаємось та зичимо нових звитяг", додає Георгій Решетілов.

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок