Наніс близько п’яти ударів та почав душити. Жителя Миколаєва засудили до 12 років ув’язнення за вбивство жінки

Наніс близько п’яти ударів та почав душити. Жителя Миколаєва засудили до 12 років ув’язнення за вбивство жінки

У Миколаєві засудили 23-річного чоловіка за вбивство 53-річної жінки. За даними слідства, чоловік вбив колегу, з якою відпочивав у місцевому барі Миколаєва, 29 грудня 2022 року неподалік парку "Дубки".

Про це повідомили на сайті Миколаївської обласної прокуратури

У прокуратурі зазначили, що 23-річний чоловік 29 грудня 2022 року разом зі своєю 53-річною колегою відпочивав у місцевому барі. Після закриття закладу чоловік запропонував жінці відпочити у парку "Дубки", що розташований біля перехрестя вулиць Троїцька та Новобузька у Миколаєві.

"Під час розпиття спиртних напоїв між ними виник конфлікт, у ході якого чоловік наніс близько п’яти ударів руками та ногами в обличчя, внаслідок чого жінка впала на землю. Чоловік схопив жінку обома руками за шию та почав душити, в результаті чого вона втратила свідомість. Засуджений вирішив ініціювати вчинення самогубства потерпілою, тому стягнув з жінки колготи, намотав їх на шию останньої та підвісив тіло до дерева", — повідомили у прокуратурі.

Завдяки достатній доказовій базі його провину довели в повному обсязі, сказали у прокуратурі.

Станом на 17 липня чоловік перебуває під вартою. Санкції статейЧастини 1 статті 115, частини 4 статті 185 Кримінального Кодексу України передбачають до 12 років позбавлення волі.

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок