Кредит від Європейського банку. Миколаїв розпочав тендер для закупівлі комунальних автобусів

Кредит від Європейського банку. Миколаїв розпочав тендер для закупівлі комунальних автобусів

Кредит від Європейського банку. Миколаїв розпочав тендер для закупівлі комунальних автобусів
. Ілюстративне фото: "Миколаївпастранс"

Миколаїв станом на квітень розпочав процедуру закупівлі сучасних автобусів у рамках проєкту з Європейським інвестиційним банком. Тендерні пропозиції приймаються до 31 травня 2023 року. Транспорт має бути пристосований для перевезення людей з інвалідністю.

Про це в ефірі Українського радіо: Миколаїв розповів директор комунального підприємства "Миколаївпастранс" Олексій Ушаков.

За словами Олексія Ушакова, п'ятого квітня на сайті Європейського союзу оприлюднена інформація щодо початку нової процедури закупівлі автобусів для Миколаєва. Планують придбати транспорт на суму 4,5 мільйони євро, кредитні гроші виділяє Європейський інвестиційний банк.

"Ми можемо на цю суму закупити ту кількість автобусів, яку запропонує учасник – переможець цієї процедури. Процедура закупівлі була призупинена з початку повномасштабного вторгнення Росії на територію України. Лише кілька тижнів тому ми змогли відновити співпрацю з банком, адже безпекова ситуація змінилась у нашому регіоні", — розповів Олексій Ушаков.

Щодо міських перевезень, зі слів директора, на підприємстві планували наприкінці березня 2023 року додати ще три автобуси на маршрути, але перепоною для цього стала нестача водіїв.

"Підприємство опублікувало оголошення про вакансії, втім, наразі ми не змогли знайти людей, які б працювали на маршрутах нашого міста. Різні причини – хтось не має відповідної категорії, а взагалі небагато людей, які відгукаються на наші пропозиції", — говорить Олексій Ушаков.

Нам потрібні люди з певною категорією і досвідом керування транспортним засобом.

Що відомо

  • Станом на квітень 2023 року на маршрутах в Миколаєві курсує 19 комунальних автобусів.
  • З 27 березня 2023 року тимчасово змінили графік руху комунальних автобусів за маршрутом № 79. Тимчасові зміни на підприємстві пояснили відсутністю достатньої кількості водіїв.

Читайте також

Проїзд в електротранспорті. У Миколаєві відновлюють роботу кіоски з продажу квитків

"Миколаївелектротранс" показав оновлені трамвай та тролейбус

У тестовому режимі. У Миколаєві відновили рух трамвая за маршрутом № 7

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram

На початок