Гуманітарним розмінуванням на Миколаївщині займаються три іноземні компанії — начальник ОВА

Гуманітарним розмінуванням на Миколаївщині займаються три іноземні компанії — начальник ОВА

Гуманітарним розмінуванням на Миколаївщині займаються три іноземні компанії — начальник ОВА
Протипіхотна міна знайдена на Миколаївщині. Ілюстративне фото: ГУ ДСНС Миколаївської області

Ситуація з розмінуванням території Миколаївської області залишається складною. У зв'язку з цим до гуманітарного розмінуванняГуманітарне розмінування — комплекс планових заходів, що проводяться з метою ліквідації небезпеки, пов'язаної з мінами і вибухонебезпечними предметами, та включають нетехнічне та технічне обстеження, маркування і складання карт території, очищення забрудненої території, підготовку документації після розмінування, надання інформації щодо протимінної діяльності та передачу очищеної території. залучені іноземні компанії. Станом на 21 лютого в області розміновують об'єкти критичної інфраструктури.

Про це в ефірі телемарафону "Єдині Новини" розповів начальник Миколаївської обласної державної адміністрації Віталій Кім.

За словами очільника області на гуманітарне розмінування акредитовані три іноземні компанії.

"Одна з компаній вивела на розмінування 70 людей. Загалом ця компанія обіцяє навчити 500 людей", — сказав Віталій Кім.

Розмінуванням займаються фахівці Державної служби України з надзвичайних ситуацій, поліцейські та бригади з інших областей.

"Мушу зазначити, що до сільгоспугідь справа не дійшла. Станом на 21 лютого ще розміновується критична інфраструктура, лінії електропередач, аби якомога швидше відновити електропостачання в Миколаївському регіоні і в напрямку Херсона", — розповів начальник ОВА.

Що відомо

  • Протягом 20 лютого підрозділи ДСНС у Миколаївській області залучались 11 разів для ідентифікації вибухонебезпечних предметів, вилучили 112.
  • Загалом в Україні з 24 лютого 2022 року рятувальники обстежили 79 700 гектарів землі вилучили 324 123 вибухонебезпечних предметів.

Читайте також

Комісія міської ради погодила проєкт щодо взяття на облік житла ВПО у Миколаєві

На Миколаївщині під час пожежі загинули дві людини

Зернова угода. Україна наполягає на залученні Миколаївських портів

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram

На початок