Ситуація на Кінбурнській косі залишається складною через погодні умови — Гуменюк

Ситуація на Кінбурнській косі залишається складною через погодні умови — Гуменюк

Ситуація на Кінбурнській косі залишається складною через погодні умови — Гуменюк
. Кінбурнська коса. Джерело: deepstatemap.live

Ситуація на Кінбурнській косі станом на 13 січня залишається складною через погодні умови. Штормові вітри ускладнюють дорозвідування результатів роботи Сил оборони. Війська Російської Федерації здійснюють обстріли Очаківської та Куцурубської громад.

Про це в ефірі "24 каналу" розповіла начальниця координаційного пресцентру сил охорони та оборони Півдня Наталя Гуменюк.

"Коса, як піщаний намив, має свої особливості під час штормових вітрів і великого шторму, що спричиняє великі хвилі. Це ускладнює і ситуацію з розвідкою, і дорозвідуванням наших результатів роботи. І, зокрема, можливість проникнення туди ворогів, адже вони не можуть залишатися там стало, оскільки ми працюємо дуже системно по цій ділянці місцевості", — сказала Наталя Гуменюк.

За словами Гуменюк, російська армія тримає під напруженням портову інфраструктуру Очакова та морські транспортні шляхи, не дозволяє залучати морські потри Миколаївщини до "зернового коридору".

"Вони (російські військові — ред.) притягують туди (на Кінбурн — ред.) озброєння, здійснюють обстріли Очаківської та Куцурубської громади, які навпроти розташовані, продовжують тероризувати мирне населення", — розповіла Гуменюк.

Російські війська намагаються виводити ракетоносії, незважаючи на шторм.

"Зокрема, вчора (12 січня — ред.) прогулявся Чорним морем підводний ракетоносій, скоріш за все, замірив критичність ситуації та повернувся в пункт базування. Зараз (станом на 13 січня — ред.)в Чорному морі корабельне угруповання складається з чотирьох кораблів, але це не ракетоносії. Всі ракетоносії в пунктах базування, бо штормить", — пояснила Гуменюк.

Читайте також

Армія РФ продовжує обстрілювати Очаківську та Куцурубську громади на Миколаївщині: одна людина поранена

Очаків після вибухів: волонтери допомагають відновлювати міську лікарню

Майже всі обстріли Миколаївщини, окрім ракетних, відбуваються з Кінбурнської коси — начальник ОВА

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок