Змагання рапіристок: Миколаївська спортсменка здобула бронзу на турнірі в Іспанії

. Фото: управління у справах фізкультури та спорту Миколаївської міської ради/Facebook

В іспанському місті Сабадель 30 жовтня відбулися особисті змагання рапіристок у рамках Європейського циклу U-23. Україні вони принесли бронзову нагороду. Її авторкою стала Аліна Полозюк з Миколаєва.

Про це повідомляє Національна федерація фехтування України.

20-річна вихованка Миколаївської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з фехтування Аліна Полозюк, вигравши чотири з п’яти боїв на попередньому етапі, отримала при посіві олімпійки номер 12.

Аліна, перемігши в 1/4 іспанку Марію Терезу Діас Ескалона (15:10), гарантувала собі місце на п’єдесталі. У півфіналі рапіристка поступилася майбутній чемпіонці турніру Юлії Вальчик з Польщі (15:10). Тож у підсумку Полозюк отримала бронзу.

Тренують спортсменку Лариса Павленко та Маргарита Сопінська.

Ще дві представниці української збірної Крістіна Петрова та Маріанна Сизарева посіли 18-те і 23-тє місця відповідно.

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.