Миколаївщина та ще сім регіонів отримуватимуть дрова — Міністерство з питань реінтеграції

Миколаївщина та ще сім регіонів отримуватимуть дрова — Міністерство з питань реінтеграції

Миколаївщина та ще сім регіонів отримуватимуть дрова — Міністерство з питань реінтеграції
Жінка тягне візок з дровами. Фото: УНІАН

Жителям прифронтових територій з 31 жовтня почнуть доставляти безкоштовні дрова, аби обігріти оселю. Серед восьми регіонів, які увійшли до списку, і Миколаївська область.

Про це повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

Доставка безкоштовних дров розпочнеться в небезпечні райони восьми прифронтових областей: Миколаївської, Херсонської, Донецької, Запорізької, Сумської, Харківської, Дніпропетровської та Чернігівської.

Допомога передусім надаватиметься вразливим категоріям населення, тобто літнім людям, багатодітним родинам та людям з інвалідністю.

"З початку наступного тижня (з 31 жовтня — ред.) дрова адресно доставлятимуть до домогосподарств у звільнені громади Херсонської області", — йдеться у повідомленні.

Налагоджено логістику відправки паливної деревини й в інші області. Три з них, а саме Миколаївська, Дніпропетровська та Запорізька — отримають понад тисячу вагонів дров потягами Укрзалізниці. В решту областей найближчим часом деревина буде доставлена автотранспортом.

На забезпечення населення прифронтових регіонів безоплатною деревиною Уряд виділив майже 563 мільйони гривень.

Що відомо

  • На Миколаївщині формують списки людей, які зможуть безоплатно отримати дрова від держави. Йдеться про жителів населених пунктів, які перебувають на першій лінії фронту і в чиїх будинках відсутнє електропостачання та можливість його відновити
  • Ініціативу Мінреінтеграції про видачу дров на територіях, прилеглих до зони бойових дій 27 вересня підтримав Уряд, видавши розпорядження про перерозподіл коштів і схваливши відповідні розрахунки. Розподіл субвенції планується здійснювати пропорційно, відповідно до наданих обласними військовими адміністраціями пропозицій.
  • Реалізація проєкту буде здійснюватися в межах видатків, передбачених Міністерству з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, в обсязі 562,5 млн грн.

Читайте також

"Доброго вечора, ми з України": очільник Миколаївської ОВА розповів, як його життя змінило вторгнення РФ

Скорботний янгол. У Миколаєві мішками з піском захистили ще один пам'ятник

Нічний Миколаїв. Місцеві розповіли, як пересуваються містом без вуличного освітлення

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок