Миколаївщина зменшила споживання електроенергії більш ніж у 2,5 раза — начальник ОВА

Миколаївщина зменшила споживання електроенергії більш ніж у 2,5 раза — начальник ОВА

Миколаївщина зменшила споживання електроенергії більш ніж у 2,5 раза — начальник ОВА
. Ілюстративне фото: Pexels

Миколаївська область станом на 26 жовтня зменшила споживання електроенергії більш ніж у 2,5 раза. В області триває стабілізаційне відключення електрики.

Про це повідомив начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім під час брифінгу в Українському медіацентрі Одеса.

"Відключення тривають по всій Україні, ми зменшили своє споживання більше ніж у 2,5 раза внаслідок того, що не працюють підприємства та певна частина людей виїхала з регіону. Тобто нас також відключають, але ми щодо цих графіків аварійних відключень будемо працювати над тим, щоб це не шкодило військовим виконувати свої обов’язки", — розповів Віталій Кім.

Зі слів Віталія Кіма, станом на 26 жовтня критична інфраструктура в області працює стабільно. Пошкоджені обстрілами електромережі відновили.

Що відомо

  • З 8:00 26 жовтня на Миколаївщині розпочаті стабілізаційні відключення електроенергії. Від ранку відключені усі 10 груп споживачів.
  • У Миколаївській області 25 жовтня "Миколаївобленерго" розпочало стабілізаційне відключення електроенергії. У понад 150-ти населених пунктах відключили електропостачання.
  • З 9:30 світло відімкнули для абонентів першої, другої та третьої груп, з 11:30 — четвертої та п'ятої груп, з 12:50 — шостої та сьомої. О 13:50 в обленерго прийняли рішення про відключення електроенергії для абонентів усіх десяти груп.
  • Загалом подачу електроенергії припинили в 15-ти філіях обленерго.
  • "Миколаївобленерго" розподілив споживачів за групами на випадок стабілізаційних відключень електроенергії в області.
  • В Україні з 20 жовтня запроваджуються обмеження на користування електроенергією.
  • З 10 жовтня внаслідок ударів, які завдали російські військові по території України було зруйновано 30% українських електростанцій. Це спричинило масові відключення світла.

Читайте також

Підозра у підкупі поліцейського. Миколаївські правоохоронці затримали чоловіка.

Війська РФ обстріляли два райони Миколаївщини

Третій малюнок з оберегового циклу. У Миколаєві художники презентували мурал "Дерево життя"

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок