Фракція "Партія Шарія" у Миколаївській міськраді припинила свою діяльність

Фракція "Партія Шарія" у Миколаївській міськраді припинила свою діяльність

Фракція "Партія Шарія" у Миколаївській міськраді припинила свою діяльність
. Фото: Суспільне Миколаїв

Фракція політичної партії "Партія Шарія" в Миколаївській міській раді припинила свою діяльність. Офіційний лист про припинення діяльності фракції надійшов до міської ради на початку липня.

Про це повідомив міський голова Олександр Сєнкевич під час засідання сесії міськради 28 липня.

За словами Олександра Сєнкевича, також на адресу міськради надійшов лист про створення депутатської групи "ППШ". До її складу мали б увійти Тетяна Кравчук, Олександр Ковтун, Лариса Дробот, Андрій Кучеренко та Микола Карцев.

Проте, як повідомила ексголова фракції "Партія Шарія" Тетяна Кравчук, станом на 28 липня лист про створення депутатської групи є недійсним.

Зі слів Миколи Карцева, який був членом фракції "Партія Шарія", він не згоден із поглядами керівництва забороненої політичної партії та засуджує їх.

"Опозиції не може бути у воєнний час. Ту політику, яку зараз провадить керівництво партії, я не підтримую та засуджую. 24-го лютого всі для себе прийняли рішення, на чиєму вони боці. Для мене — це тільки Україна. Тому вважаю своїм обов’язком покинути лави партії, вийти з фракції та припинити членство у будь-яких формуваннях", — сказав Микола Карцев.

За словами Тетяни Кравчук, попри заборону діяльності позиція "Партії Шарія" — проукраїнська.

"Що лідер політичної партії (Анатолій Шарій — ред.), що голова політичної партії (Ольга Шарій — ред.) є повністю проукраїнськими і стільки, скільки зробили вони для України і робимо зараз ми, багато хто не робить", — сказала Тетяна Кравчук.

Що відомо

  • 20 березня Рада національної безпеки та оборони ухвалила рішення призупинити будь-яку діяльність політичних сил, пов'язаних із Росією, на час воєнного стану.
  • Відтак, в Україні заборонені партії: "Опозиційна платформа — За життя", "Партія Шарія", "Опозиційний блок", "Наші", "Блок Володимира Сальдо", "Соціалістична партія України", "Прогресивна соціалістична партія України".
  • 16 червня Львівський суд заборонив діяльність партії Шарія, через те, що вона працювала на "підрив суверенітету", заявили в Мін'юсті. Майно, гроші та інші активи партії та її структурних утворень передали у власність держави.

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок