Спорт та TikTok: учні Миколаївської школи № 3 перемогли у всеукраїнському конкурсі

Спорт та TikTok: учні Миколаївської школи № 3 перемогли у всеукраїнському конкурсі

Спорт та TikTok: учні Миколаївської школи № 3 перемогли у всеукраїнському конкурсі
. Фото: Олександр Гресь / Суспільне Миколаїв

Учні Миколаївської загальноосвітньої школи № 3 стали переможцями всеукраїнського челенджу #перемагайлегко у соціальній мережі TikTok. Вони виконували фізичні вправи, які записували на відео та отримали за це грамоти та подарунки.

Стрибки на скакалці, гімнастичні вправи, танцювальні рухи — такі завдання виконували учні Миколаївської загальноосвітньої школи № 3 у рамках всеукраїнського челенджу #перемагайлегко Руху Олександра Педана "JuniorZ".

сш 3 456
Вчитель фізичної культури Олег Мезінов. Фото: Олександр Гресь / Суспільне Миколаїв

Школа стала переможцем цього проєкту. Челендж пов'язаний із впровадженням нової методики викладання уроків фізичної культури.

За словами вчителя фізичної культури Олега Мезінова, учні школи з весни 2021 року беруть участь у челенджі #перемагайлегко. Щомісяця на сторінці"JuniorZ" у мережі TikTok розміщують вид фізичної активності місяця. Щоб перемогти у конкурсі, школярі мають здобути найбільшу кількість вподобань.

"Коли школа перейшла на дистанційну форму навчання, треба було знаходити нові методи, форми навчання. Я почав в інтернеті дивитися різні випуски, форуми та знайшов "JuniorZ". Запропонував, щоб діти брали участь у конкурсі та знімали свої відеоролики", — розказав Олег Мезінов.

сш 3 456
Учнівські сертифікати про перемогу у челенджі. Фото: Олександр Гресь / Суспільне Миколаїв

Участь у конкурсі брав Даніїл Старанов. Учень говорить, про челендж дізнався від вчителя фізичної культури Олега Мезінова.

"Цей проєкт показує, наскільки ти любиш займатися спортом. Спорт — це наше здоров’я, сила та мужність, а щоб бути спортивним, треба цим займатися", — розказав Даніїл Старанов.

Читайте також: "У Миколаєва 20 закладів освіти планують перепрофілювати в ліцеї".

Викладала відео з фізичними вправами у соцмережі TikTok учениця школи № 3 Анна Огурцова. Її відео мали понад 100 переглядів.

"Я танцювала, бігала, стрибала на скакалці та виконувала фізичні вправи. Мої батьки допомагали мені вигадувати весь сценарій та знімати відео", — розказала Анна Огурцова.

За словами Олега Мезінова, від навчального закладу в конкурсі беруть участь майже двадцять учнів. Навчальний заклад двічі здобував перемоги — у квітні та жовтні 2021 року. За перемогу від організаторів челенджу отримали подарунки: набір для ігор в петанкПетанк — гра, метою якої є, стоячи всередині кола, кинути порожнисті металеві кулі якомога ближче до маленької дерев'яної кулі. Цю гру, як правило, грають на твердому ґрунті або гравії, але можна також грати на траві, піску тощо. Гра подібна до бочче і боулзу. та акустичну систему.

Читайте Суспільне Миколаїв у Telegram, Viber та Instagram.

На початок