У рамках угоди з Європейським банком реконструкції та розвитку до Миколаєва приїхав 20-й тролейбус

У рамках угоди з Європейським банком реконструкції та розвитку до Миколаєва приїхав 20-й тролейбус

У рамках угоди з Європейським банком реконструкції та розвитку до Миколаєва приїхав 20-й тролейбус
. Фото: КП "Миколаївелектротранс"

12 листопада працівники комунального підприємства "Миколаївелектротранс" зустріли у депо 20-й тролейбус, отриманий в рамках програми оновлення комунального транспорту міста.

Інформацію про це підтвердив директор підприємства "Миколаївелектротранс" Юрій Сметана.

"Ми отримали можливість розпочати суттєве оновлення рухомого складу комунального підприємства та придбати 40 нових тролейбусів. Зміни нашого транспорту бачать пасажири, які можуть користуватись сучасними та комфортними тролейбусами. 20 — це рівно половина тролейбусів від тих, що місто має отримати до кінця року", — розказав Юрій Сметана.

До Миколаєва приїхав 20-й тролейбус з Дніпра
Технічний огляд нового тролейбуса. Фото: КП "Миколаївелектротранс"

За словами Юрія Сметани, тролейбуси отримали в рамках кредитної програми, яка узгоджує оновлення тролейбусного парку в Миколаєві.

Перший тендер — це 40 звичайних тролейбусів з аварійним ходом до одного кілометра, другий — це 20 тролейбусів зі збільшеним автономним ходом довжиною не менше 20 км (які планується залучити для пасажирських перевезень у віддалені райони міста), третій тендер — це реконструкція тролейбусних підстанцій по вулиці Будівельників та по вулиці Пушкінській, де передбачені кошти на реконструкцію тролейбусного депо. Там встановлять нову мийку, замінять дах та інше.

Читайте також: "Миколаївському тролейбусу виповнилося 54 роки".

Тролейбуси до Миколаєва на територію депо приїжджають на спеціалізованому низькому траліТранспортний засіб для перевезення вантажів, що відносяться до важких та негабаритних. Ці машини використовують для транспортування великої техніки, машин. з Дніпра.

"Ми під'єднуємо їх до контактної мережі, тролейбус своїм ходом з'їжджає з трала та їде на оглядовий майданчик. Потім спеціалісти підприємства "Миколаївелектротранс" оглядають нову одиницю, налаштовують крани підлоги, оформлюють страхування, наклеюють брендовані малюнки та випускають на лінію", — розказав Юрій Сметана.

Технічний огляд нових тролейбусів проводить Запорізька державна регіональна технічна інспекція міського електричного транспорту, спеціалісти якої після огляду і перевірки видають спеціальний талон, який чіпляють на лобовому склі тролейбуса.

Станом на 12 листопада на маршрутах Миколаєва працює 16 нових тролейбусів.

Що відомо

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram.

На початок