Голова Миколаївської облдержадміністрації не зустрівся із жителями Новоодеського району

Голова Миколаївської облдержадміністрації не зустрівся із жителями Новоодеського району

Голова Миколаївської облдержадміністрації не зустрівся із жителями Новоодеського району
.

Зустріч жителів сіл Костянтинівка й Гур'ївка та голови облдержадміністрації не відбулась. Планували обговорити зміну центру об’єднаної територіальної громади з Гур’ївки на Костянтинівку.

У залі зібрались представники сіл Костянтинівка та Гур’ївка. У документах, які направлені до Міністерства регіонального розвитку, центром об’єднаної громади зазначено Гур’ївку.

Відповідно до перспективного плану формування територій громад Миколаївської області, в Новоодеському районі планують утворити ОТГ, яка складатиметься із шести сільських рад: Костянтинівської, Баловнянської, Гур’ївської, Себинської, Кандибінської та Новопетрівської. Гур’ївська сільська голова Любов Джуламанова каже: “За всіма критеріями: історія, населення, інфраструктура Гур’ївка підходить і це визначено”.

Коли начальниця відділу з питань територіальної організації влади та місцевого самоврядування Оксана Гейко почала зачитувати витяги із законів, які регламентують порядок об’єднання громад, жителі Костянтинівки покинули приміщення. Дочитувала показники громад Оксана Гейко жителям Гур’ївки.

Нагадаємо, 20 лютого в районі села Костянтинівка його жителі перекрили Київську трасу. Вимагали зустрічі з Олександром Стадніком. До людей керівник області не приїхав. Зустріч запланували на 21 лютого. Жителька села Костянтинівка Галина Назаренко каже: “Ніяких результатів ми не добилися, їдемо до дому. Будемо ініціювати поїздку до Президента. Про це ми і говорили в облдержадміністрації”.

Автор - Олександр Гордієнко, оператор - Ігор Чорний.

На початок