Всеволод Севастьянов — GPS-художник, бігун з миколаївського Очакова. Він створив біговий маршрут у формі будинку та присвятив його ініціативі Bring Kids Back UAз англ. "поверніть дітей назад" , яка об’єднує зусилля для повернення до України дітей, викрадених армією РФ. Ідея забігу — нагадати, що кожна дитина має повернутися до свого дому.
Про це Суспільному розповів автор бігового проєкту #CreativeRunDvizh Всеволод Севастьянов.
За словами Севастьянова, ідея маршруту у формі будинку з’явилася після знайомства з візуальним образом ініціативи Bring Kids Back UA. Маршрут довжиною більш як 1,5 кілометра пролягав вулицями Очакова. Забіг тривав 12 хвилин.
"В цьому проєкті ключовим є важливість теми та ідея. Бо коли ідея народжується і повністю сформована, то можна вважати, що вона вже реалізована на 50 відсотків".
Всеволод зазначив, що спеціальної фізичної підготовки не потребувалося, лише звична розминка.

Після завершення забігу чоловік показав результат своїм рідним. Мати, за словами Всеволода, була вражена точністю створеного "будинку". На думку Всеволода, проєкт Bring Kids Back UA є важливою ініціативою, оскільки йдеться про долі українських дітей.
"Від початку повномасштабного вторгнення Росія депортувала тисячі українських дітей і це величезний злочин. Діти повинні бути поряд з батьками, рідними і вдома", — каже Всеволод.
Прифронтовий Очаків часто зазнає обстрілів, і розташований за кілька кілометрів від тимчасово окупованої Кінбурнської коси. Бігун розповів, що весь маршрут супроводжувався усвідомленням можливої небезпеки. Повітряну тривогу під час забігу не оголошували.

Місцевих жителів під час пробіжки Севастьянов майже не зустрічав, але ініціативу підтримали в соціальних мережах.
"Багато позитивних реакцій, що дуже приємно та надихаюче".
Всеволод займається бігом понад вісім років. Проєкт #CreativeRunDvizh триває вже шість років. У його доробку — GPS-малюнки у вигляді тризуба, фламінго, коали, слона та інші. Найбільшим досягненням вважає рекорд України за найбільшою колекцією бігових GPS-малюнків.
Севастьянов пояснив, що після 2022 року втратив бажання бігати, але згодом усвідомив, що може використовувати таку творчість як інструмент для донесення важливих соціальних меседжів.
"Є декілька ідей в підтримку наших військових, тому задуми ще в роботі і чекатимуть свого часу".
Професійно чоловік спортом не займається, бігає як аматор. Основна його діяльність — робота у сфері медіа та реклами. Також є батьком і чоловіком, підтримка сім’ї для нього — основне джерело мотивації. Для забігу Севастьянов використав телефон із додатками Strava та Adidas Running. Бігав загальнодоступними вулицями міста.
Слідкуйте за головними новинами Миколаєва та області у WhatsApp, Telegram, Viber, YouTube, TikTok, Facebook та Instagram.