Львівську багатоповерхівку, в якій стався вибух, планують повністю відновити

Львівську багатоповерхівку, в якій стався вибух, планують повністю відновити

Львівську багатоповерхівку, в якій стався вибух, планують повністю відновити
. Суспільне Львів

У Львові продовжать аварійно-відновлювальні роботи в будинку, на вулиці С. Ковалевської, 3, у якому 18 грудня стався вибух. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Таке рішення погодили на позаплановому засіданні міської комісії з питань ТЕБ і НС. На ремонт виділили 890 тисяч гривень із резервного фонду міського бюджету.

Вибух, який стався наприкінці року, зруйнував капітальну стіну будинку. Вона разом із вікном впала у подвір'я будинку. Також вибух зруйнував балкони 1−3 поверхів та каналізаційну мережу. Окрім того, в будинку з'явилися незначні тріщини.

Аварійно-відновлювальні роботи розпочали в грудні 2020 року. Тоді почали розбирати завали та встановлювати риштування. На це виділили майже 1 мільйон гривень.

Що відомо

  • 18 грудня, близько 11.38 год. у Львові на вул. С. Ковалевської, 3 (Шевченківський район) у квартирі третього поверху триповерхового будинку стався вибух.
  • За словами речника обласної служби із надзвичайних ситуацій Віталія Туровцева, внаслідок вибуху зруйнована стіна на третьому поверсі будинку. Рятувальники передали медикам 2 людей, ще 10 мешканців — евакуювали.
  • Із будинку на вулиці Софії Ковалевської, 3 у Львові виселять 9 людей. Про це повідомив заступник міського голови з питань безпеки Сергій Бабак.
  • Вибух у львівській багатоповерхівці: хронологія подій та коментарі очевидців.
  • У січні до будинку повернулися майже всі мешканці.
  • Мешканка квартири, де пролунав вибух, досі перебуває в опіковому відділенні 8-ї лікарні. Її туди госпіталізували з опіками голови та обох кистей рук.
На початок