Вулицями Львова пройшла "Тиха хода пам’яті". Так містяни вшанували Героїв Небесної Сотні. Зокрема, перших загиблих під час Революції Гідності — Юрія Вербицького, Романа Сеника, Сергія Нігояна, Михайла Жизневського, Олександра Бадери.
"Ми вважаємо, що ми не маємо забувати нашу новітню історію, ми маємо пропагувати проукраїнські насторої і нести певні цінності, які ці люди хотіли привнести в 2014 році", — розповів Суспільному співорганізатор ходи Ростислав Радиш.

Колона рухалася тихо, без музичного супроводу та без вигуків. Участь у ході взяли родини Героїв Небесної Сотні Львівщини, учасники Революції Гідності, представники вірменських та білоруських спільнот, мешканці міста.
Читайте також: Герой Небесної Сотні Юрій Вербицький: спогади про львів'янина, який загинув 7 років тому
"Для мене важлива історія мого народу. Мені не байдуже. Я хочу, щоб наша країна прогресувала, щоб виходила на інший рівень і щоб ми розвивалися як нація, як суспільство і йшли тільки вперед, а не стояли на місці. Хоча ми вже пройшли досить великий шлях з 2014, але нам є до чого тягнутися", — каже учасниця ходи Тереза Карлик.

Люди пройшли колоною від пам’ятника Тарасові Шевченку до Меморіалу Пам’яті Героїв Небесної Сотні. У руках вони тримали прапори, фотографії загиблих Героїв та лампадки.
Біля Меморіалу Пам’яті Героїв Небесної Сотні відбувся молебень, а хор "Гомін" заспівав " Плине кача" та Гімн України.Тривала хода близько години.
Що відомо
- Наприкінці 2013 та на початку 2014 років Україну охопили масові протести, які отримали назву Революція гідності. Вони призвели до зміни влади та втечі за кордон тодішнього президента Віктора Януковича і його соратників. Кульмінацією подій стало масове протистояння на Майдані у Києві 18-20 лютого 2014 р., внаслідок якого було вбито 107 протестувальників та 13 міліціонерів.
- ГПУ оголосила підозри щодо причетності до вбивств на Майдані 66 особам, 46 з яких перебувають у розшуку. Здебільшого звинувачення у розстрілах висунуто співробітникам розформованого нині спецпідрозділу МВС "Беркут".
- Окрім того, підозри в організації злочинів висунуто Віктору Януковичу, його старшому сину Олександру, експрем'єру Миколі Азарову, ексголові МВС Віталію Захарченку, ексгенпрокурору Віктору Пшонці та його синові Артему та інших. Більшість з них нині переховується в Росії.
- Сукупно у всіх містах України розслідується понад 4,7 тис. злочинів проти учасників Революції Гідності.
- Європейський суд з прав людини 21 січня виніс рішення стосовно кількох справ щодо подій Революції гідності та визнав порушення прав та насильство щодо учасників протестів.