Розповідатимуть про загиблих воїнів: на Личаківському цвинтарі у Львові облаштують інформаційний центр

Розповідатимуть про загиблих воїнів: на Личаківському цвинтарі у Львові облаштують інформаційний центр

військовий цвинтар у Львові
Личаківський військовий цвинтар. Пресслужба Львівської міської ради/Роман Балук

У Львові, на Личаківському військовому кладовищі, облаштують інформаційний центр. Відповідне рішення сьогодні, 18 червня, ухвалив виконавчий комітет Львівської міськради.

Про це повідомили в пресслужбі Львівської міської ради.

Там можна буде дізнатися більше про загиблих військовослужбовців, почути про їхні історії та отримати інформацію про місце розташування могили того чи іншого воїна. Крім цього, там можна буде придбати лампадки та квіти.

"Замовником робіт є ЛКП "Музей "Личаківський цвинтар". Тут мають облаштувати новий заїзд на поле почесних поховань № 86-А зі сторони вул. І. Мечникова, у межах сходового маршу, перевезти та встановити при вході відповідну тимчасову споруду", — розповідають у міськраді.

Інформаційний центр працюватиме тимчасово — доки там не постане Меморіал Героїв України.

Як повідомляли у Львівській міській раді, на конкурс подали 27 робіт. Переможцями стала команда архітекторів з Хмельницького. Цей проєкт – це концепція, яку ще будуть доопрацьовувати.

Окрім зони поховань там планують облаштувати меморіальний сквер, музей, монумент невідомому солдату, каплицю та колумбарій – місце для поховання урн з прахом. До колумбарію можна буде спуститися як сходами, так і пандусом.

На початок