Мешканцям Шевченківського району Львова відновили подачу гарячої води на півтора тижня швидше

Мешканцям Шевченківського району Львова відновили подачу гарячої води на півтора тижня швидше

Гідравлічні випробування у Львові
Чоловік набирає воду в склянку. УНІАН/Корпусенко Борис

ЛМКП "Львівтеплоенерго" відновило подачу гарячої води мешканцям Шевченківського району на півтора тижні швидше. Крім цього, гарячу воду подають до будинків у Галицькому та Залізничному районах і до понад 90% осель у Личаківському районі.

Про це повідомляють у пресслужбі Львівської міської ради.

Станом на сьогодні, 7 червня, після гідравлічних випробувань гарячу воду у Львові отримують 723 житлові будинки з центральним опаленням.

"Мешканці Шевченківського району отримують гаряче водопостачання від ТЦ "Північна" (Тец-2). Відновити гарячу воду мешканцям цього району планували з 18 червня. Проте вчора вдалося подати гарячу воду до 238 будинків Шевченківського району. Ще 17 будинків у цьому районі поки залишається без гарячої води – це кілька будинків на вулицях Варшавська, Панча, Плужника і Випасова, позаяк на мережах до цих будинків ще триває ліквідація виявлених поривів після гідравліки", – зазначають у ЛМКП "Львівтеплоенерго".

Будинкам Сихівського та Франківського районів гарячу воду планують відновити з 18 червня. Однак, як наголосили в Львівтеплоенерго, намагатимуться зробити це швидше.

Гідравлічні випробування у Львові розпочалися 13 травня, а вже 27 травня тепловики розпочали відновлення гарячої води.

На початок