Помітила зникнення дитини через кілька годин: на Львівщині засудили жінку за смерть дворічної доньки на озері

Помітила зникнення дитини через кілька годин: на Львівщині засудили жінку за смерть дворічної доньки на озері

Ставок
Ставок. УНІАН/Янош Немеш

У серпні 2023 року в селі Підбірці дворічна дівчинка втопилась у ставку. У цей час її матір відпочивала та вживала алкоголь у компанії чоловіків, а зникнення доньки помітила через кілька годин. Їй призначили два роки ув'язнення.

Про це повідомили у пресслужбі Львівської обласної прокуратури.

Нещасний випадок трапився 23 серпня, близько 20:00. За даними слідчих, на березі водойми у Підбірцях відпочивала 37-річна львів'янка разом з кількома чоловіками. Туди вона взяла свою дворічну доньку. У компанії вживали алкогольні напої і нетвереза мама залишила дитину без нагляду. У той час дівчинка впала з берега у воду і втопилась.

"За кілька годин, протверезівши, жінка помітила, що доньки поруч немає і повідомила у поліцію про її зникнення. Правоохоронці виявили тіло дівчинки у воді недалеко від місця, де відпочивала компанія", — йдеться у повідомленні.

Львів’янку визнали винною у злісному невиконанні обов’язків по догляду за дитиною, що спричинило її смерть. Жінці призначили реальний термін — 2 роки тюрми. До набрання вироком законної сили обвинувачена перебуватиме під вартою.

На початок