Розслідування щодо посадовця Військового коледжу сержантського складу: що відомо

Розслідування щодо посадовця Військового коледжу сержантського складу: що відомо

Посадовця Військового коледжу сержантського складу підозрюють в організації незаконного виїзду військовозобов’язаних за кордон.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Військового коледжу сержантського складу.

"Правоохоронні органи здійснюють розслідування в межах кримінального провадження щодо ймовірної причетності однієї з посадових осіб Військового коледжу сержантського складу до організації незаконного переправлення через державний кордон України військовозобов’язаних громадян України, яким обмежено виїзд з території України під час правового режиму “Воєнний стан”, – мовиться у повідомленні.

Нардепка від фракції "Слуга народу" та членкиня ТСК Юлія Яцик на своїй сторінці у Facebook повідомила, що працівники ДБР "проводить обшуки в приміщеннях академії, військового коледжу та у окремих посадових осіб". Обшуки здійснюють у межах кримінального провадження щодо організації незаконного виїзду військовозобов’язаних за кордон.

"За даними слідства пан Л., колишній суддя, а тепер помічник начальника частини відділення Військового коледжу сержантського складу НАСВ за грошову винагороду у розмірі 13 000 доларів США обіцяв допомогти чоловіку у підготовці та видачі документів, які дають підстави для виїзду особи мобілізаційного віку за кордон", – написала Юлія Яцик.

Керівництво Військового коледжу запевняє, що сприяє правоохоронним органам в об’єктивному розслідуванні вказаного кримінального провадження. Тим часом у пресслужбі ДБР Суспільному повідомили, що їхні працівники не були залучені до обшуків.

На початок