На Львівщині надзвичайники реанімували кішку, яку врятували з палаючої квартири

На Львівщині надзвичайники реанімували кішку, яку врятували з палаючої квартири

Рятувальники реанімували кішку
Рятувальники надають допомогу кішці. Facebook/ГУ ДСНС Львівщини

У Червонограді на Львівщині надзвичайники врятували кішку Бетті з палаючої квартири. Тварину знайшли непритомною під ліжком. Рятувальники провели кішці серцево-легеневу реанімацію і вона прийшла до тями.

Як повідомили на Facebook-сторінці ГУ ДСНС Львівщини, пожежа трапилась 16 травня у будинку в Червонограді. Господарі встигли самостійно вийти із палаючого приміщення та викликали рятувальників. Коли ті прибули на місце, власники житла розповіли, що в квартирі залишилася їхня кішка Бетті.

Надзвичайники одягнули апарати захисту органів зору та дихання та зайшли у квартиру. Непритомну тварину знайшли під ліжком в одній із задимлених кімнат та винесли на свіже повітря. Проте у кішки вже були відсутні ознаки життя.

"Ми вирішили одразу діяти: зробили серцево-легеневу реанімацію та подали котику повітря за допомогою апарату для дихання. За кілька секунд він прийшов до тями і ми напоїли його водою", — розповідає рятувальник Роман Кіс.

Після реанімаційних заходів рятувальники напоїли кішку водою
Після реанімаційних заходів рятувальники напоїли кішку водою. Facebook/ГУ ДСНС Львівщини

Пожежу в квартирі вдалось загасити за 20 хвилин. За цей час вогонь знищив речі домашнього вжитку, пошкодив стіни та пластикове вікно в кімнаті. До ліквідації займання залучили 11 рятувальників та спецтехніку. Причини пожежі з’ясовують фахівці.

На початок