"Ситуація залишається складною". На Львівщині скасували аварійні відключення електроенергії

"Ситуація залишається складною". На Львівщині скасували аварійні відключення електроенергії

Відключення світла
Опора повітряної лінії електропередач. Суспільне Львів

Вранці 15 травня на Львівщині скасували аварійні відключення електроенергії, які запровадили ввечері 14 травня. Втім, за словами енергетиків, ситуація залишається складною.

Про це повідомили на Telegram-каналі "Львівобленерго".

"Аварійні відключення електроенергії скасовані. Проте ситуація в енергосистемі залишається складною. У зв'язку з цим просимо ставитись до використання електроенергії ощадливо. Енергетики роблять усе можливе для того, щоби підтримувати стабільність енергосистеми України", — йдеться у повідомленні.

Мешканців просять економно використовувати електроенергію у пікові години — з 18:00 до 23:00. Зокрема, не вмикати у цей час бойлери, електроплити, мікрохвильові печі, пральні машини, електричні духовки, електрочайники, праски, посудомийні машини, кондиціонери та порохотяги. А також рекомендують перенести прання та підігрів води на ніч та вимикати світло в порожніх приміщеннях.

"При зростанні споживання у вечірні години — з 18:00 до 23:00 "Укренерго" прогнозує введення аварійних відключень побутових та промислових споживачів. Також сьогодні з 00:00 до 10:00 та з 16:00 до 24:00 для промислових споживачів будуть діяти графіки обмеження потужності", — додають в "Укренерго".

Якщо виникне потреба знову запровадити відключення електроенергії, про це повідомлять на офіційному сайті та у соцмережах "Львівобленерго".

На початок