Ґвалтував 11-річного курсанта. На Львівщині засудили керівника навчально-тренувального центру з Харківщини

Ґвалтував 11-річного курсанта. На Львівщині засудили керівника навчально-тренувального центру з Харківщини

На Львівщині суд визнав винним керівника "Десантно-спортивного навчально-тренувального центру" з Чугуєва у розбещенні, сексуальному насильстві та зґвалтуванні 11-річного курсанта, а також виготовленні дитячої порнографії. Йому призначили довічне ув'язнення та сплату 500 тисяч гривень моральної шкоди.

Вирок опублікували на Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Як розповів хлопчик на судовому засіданні, у вересні 2021 року він почав відвідувати "Десантно-спортивний навчально-тренувальний центр" у Чугуєві. Він зацікавився центром, адже з розповідей друзів там носили форму і готували до вступу у військово-морський ліцей. Керівник центру був водночас і одним з тренерів. Він навчав дітей фехтуванню та запропонував хлопчику підтягнути історію та математику. Дитина погодилась і неодноразово залишалась на додаткові заняття, коли всі інші вже їхали додому.

Тоді викладач почав приділяти особливу увагу хлопчику: зробив його старшим помічником, виділяв з-поміж інших учнів та дав свою банківську картку, на яку надсилав так звану "зарплату" на ігри. За словами дитини, чоловік почав часто телефонувати, обіймав його, цілував, а згодом вмовив робити оголені фото за гроші. Дитячі світлини педофіл зберігав на власній техніці та продавав на "чорному" ринку. Чоловік пропонував дитині інтимні стосунки та дарував подарунки: перстень, електронні цигарки, котушку для спінінгу.

У жовтні 2021 року хлопчик з тренерами та вихованцями поїхав на екскурсію в Одесу. Вони проживали в казармі Військово-морського ліцею імені віцеадмірала Володимира Безкоровайного. Там чоловік залишався з хлопчиком наодинці та розбещував його. У січні керівник центру організував виїзну екскурсію для учнів у місто Узин, де мало бути відкриття іншого дитячого спортивного центру. Тоді чоловік, хлопчик та ще двоє інших дітей жили у приватному будинку його приятеля. Педофіл змусив хлопчика спати з ним в одному ліжку, неодноразово примушував дитину до різних видів сексуальної взаємодії та ґвалтував, при цьому знімав це на відео.

У квітні 2022 року хлопчик з матір'ю через повномасштабне вторгнення переїхав на Львівщину. Чоловік продовжував телефонувати дитині, згодом почав приїжджати. Він зустрічався з курсантом у безлюдних місцях та схиляв його до сексу, погрожуючи показати фото та відео батькам у разі незгоди. Після зґвалтування він платив хлопчику гроші. Врешті дитина вирішила розповісти про все хрещеній мамі. Невдовзі педофіла затримали.

Чоловік своєї провини не визнав. Він заперечив усі факти розбещення та зґвалтування та розповів, що дарував подарунки та гроші для заохочення курсанта до навчання. І заявив, що хлопчик його оговорює. Попри це провина керівника центру була встановлена за допомогою низки доказів. У ноутбуці та телефоні чоловіка виявили відеозаписи та фото з дитиною порнографічного характеру, а також листування з хлопчиком, де керівник центру просить інтимні фотографії.

Суд визнав чоловіка винним у розбещенні малолітньої особи, вчиненні сексуального насильства, зґвалтуванні, виготовленні та зберіганні дитячої порнографії. За сукупністю злочинів йому призначили довічне позбавлення волі та стягнення 500 тисяч гривень моральної шкоди.

На початок