Конфлікт у школі №96. У львівському суді зареєстрували позовну заяву ексдиректорки

Конфлікт у школі №96. У львівському суді зареєстрували позовну заяву ексдиректорки

Конфлікт щодо призначення нової директорки у львівській школі №96 — триває. У Львівському окружному адміністративному суді зареєстрували позовну заяву колишньої директорки школи Галини Михайлик.

Про це Суспільному повідомила помічниця голови суду Ірина Шаравара.

За її словами, Галина Михайлик ще має додати частину документів, тоді у суді вирішуватимуть, чи призначати засідання, чи відмовляти у позові.

Також 10 квітня на пресконференції колишня директорка львівської школи №96 та частина батьківського та трудового колективу, анонсували 16 квітня перекриття траси "Київ-Чоп", якщо їх не почують представники влади.

Що відомо про конфлікт у школі №96

У львівській школі №96 на конкурсі обрали нову директорку. Нею стала Ярина Нечепурна. Ексдиректорка Галина Михайлик каже, що конкурс на посаду відбувся із порушеннями. Начальник управління освіти Львівської міської ради Андрій Закалюк наголошує, конкурс був абсолютно прозорим.

4 квітня, керівник міського управління освіти Андрій Закалюк опублікував відео із школи №96. На відео, за словами Закалюка, група людей не дала можливості новообраній директорці Ярині Нечепурній потрапити на робоче місце.

10 квітня колишня директорка 96 школи Галина Михайлик разом з представниками трудового та батьківського колективів провели захід для журналістів. Вони розповіли, що незадоволені призначенням нової директорки, вважають конкурс незаконним, а ставлення з боку міського управління освіти некоректним.

На початок